شناسهٔ خبر: 100107 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

با هدف آمادگي راهداران انجام شد؛

برگزاری مانور آمادگی راهداری و حمل و نقل جاده ای در شهرستان پاوه

کرمانشاه - مانور رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان پاوه؛ از برگزاری مانور انسداد جاده در راهدارخانه سریاس خبر داد و گفت: مانور انسداد مسیر با سناریو ریزش کوه در محور سریاس- پاوه برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی(کرمانشاه)  ، ابراهیم شهریاری گفت: به مناسبت هفته پدافند غیرعامل، مانور انسداد مسیر با سناریو ریزش کوه در محور سریاس- پاوه، با هدف آمادگي نيروهای راهداری و حمل و نقل جاده ای و دستگاه های خدمات رسان است.

شهریاری بیان کرد: مانور آمادگي نيروهاي راهداري و حمل و نقل جاده ای با اجراي مانور ریزش کوه و انسداد در محور مواصلاتی؛ تصادف و آتش سوزی یک دستگاه ماشین با حضور پلیس راه، فوريت هاي پزشكي، هلال احمر، آتش نشاني و ... برای مقابله با حوادث غیرمترقبه برگزار شد.

وی هدف از برپایی این مانور را، سنجش آمادگی دستگاه‌های مختلف برای مدیریت بحران‌های احتمالی دانست و تأکید کرد: این سنجش از نظر امکانات بازگشایی محور، بررسی زمان مورد نیاز، شیوه کاهش آسیب و … خواهد بود.

رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان پاوه افزود: از دیگر اهداف اجرای این مانور؛ آمادگی نیروهای راهداری و حمل و نقل جاده ای جهت مقابله با مشکلات در فصل سرما است.