شناسهٔ خبر: 101193 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مدیر کل راه و شهرسازی فارس؛

مشارکت بیش از ۴۷ درصدی اعضای سازمان نظام مهندسی فارس برگ زرینی برای استان فارس است

معارفه نظام 1.jpg مدیر کل راه و شهرسازی فارس در مراسم اعطای اعتبار نامه اعضای هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس با اشاره به مشارکت بیش از ۴۷ درصدی اعضای این سازمان آن را برگ زرینی برای استان فارس دانست.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (فارس)، در این مراسم که محمود رضایی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس ، هیات مدیره دوره هشتم و هیات مدیره دوره نهم و دیگر مسئولین استانی نیز حضور داشتند: امیر فلاح نیا رئیس هیات اجرایی نهمین دوره انتخابات هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان فارس است ، گزارش کمی برگزاری انتخابات را ارائه کرد.

در ادامه جعفر زاهدی مدیر کل راه و شهرساز فارس افزود: به طور قطع حضور پرشور ۱۲۶۰۰ نفر از اعضای سازمان علاوه بر اینکه موجب مباهات می باشد ، لزوم توجه و عنایت ویژه اعضاء هیات مدیره دوره نهم در رفع مشکلات پیش آمده که ناشی از بروز وقفه در تعیین هیات رئیسه هست را با قید فوریت می طلبد.

وی تصریح کرد: امروز خدمات سازمان نظام مهندسی به عنوان یک تشکل حرفه ای بزرگ در صنعت ساختمان استان بسیار تعیین کننده و اثر گذار است و بایستی با تدبیر و وحدت ، همدلی، تعامل سازنده موجب بهبود و ارتقاء این جایگاه فراهم شود.

محمود رضایی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس در این مراسم گفت: با وجود برپایی نهضت ملی مسکن در کشور و در استان بستری های شغلی بسیار خوبی برای تمامی بخشهای صنعت ساختمان و مهندسین ساختمان و در رشته های مرتبط فراهم خواهد شد و مهندسین باید در این راستا از تمامی ظرفیتها و دانش های فنی و به روز استفاده کنند.

در پایان این مراسم از هیات مدیره هشتمین دوره با اهداء لوح تقدیر تشکر و قدردانی و اعتبار نامه هیات مدیره نهمین دوره نیز به آنها اهداء شد.