شناسهٔ خبر: 103979 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه؛

اعمال محدودیت های ترافیکی تا اطلاع ثانوی

کرمی مدیرکل راهداری کرمانشاه مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه گفت: به دلیل بارش برف و کولاک شدید در کلیه محورهای مواصلاتی استان تا اطلاع ثانوی محدودیت های ترافیکی اعمال می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی از کرمانشاه، فریبرز کرمی گفت با توجه به ورود و فعالیت سامانه بارشی جدید از امروز در کرمانشاه بارش برف در اکثر محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه از ساعت سه صبح آغاز شده است.

وی افزود: در تمام مناطق کوهستانی و گردنه‌ها در حال حاضر بارش برف گزارش شده و ماشین آلات راهداری در تمام محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه در حال برف روبی هستند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه تصریح کرد: مسیرهای روانسر به پاوه و جوانرود به دلیل کولاک و بارش برف تا اطلاع ثانوی محدودیت های ترافیکی اعمال می شود.

کرمی بیان کرد: هم اکنون تردد وسایل نقلیه با زنجیر چرخ و به کندی در حال انجام بوده و از مردم تقاضا داریم از سفرهای غیرضروری خودداری کنند.

وی ادامه داد: راهداری کرمانشاه با ۶۰۰ نیرو راهداری و ۴۰۰ دستگاه ماشین آلات در ۴۶ راهداخانه در آماده‌باش قرار دارند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه گفت: مردم می‌توانند پیش از سفر و تردد در محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه با سامانه ۱۴۱ مرکز اطلاعات راه‌ها تماس حاصل کرده و از آخرین وضعیت راه‌ها با خبر شوند.

انتهای پیام /