شناسهٔ خبر: 106468 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

با ابلاغ حکمی از سوی وزیر راه و شهرسازی؛

مدیرکل راه و شهرسازی استان آذربایجان‌غربی ابقا شد

میرمحسن حمزه‌لو با ابلاغ حکمی از سوی وزیر راه و شهرسازی، محسن حمزه‌لو در سمت خود به عنوان مدیرکل راه و شهرسازی و رئیس شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان آذربایجان‌غربی ابقا شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، با ابلاغ حکمی از سوی وزیر راه و شهرسازی، محسن حمزه‌لو در سمت خود به عنوان مدیرکل راه و شهرسازی و رئیس شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان آذربایجان‌غربی ابقا شد. متن حکم رسمی قاسمی وزیر راه و شهرسازی خطاب به محسن حمزه‌لو به شرح زیر است:

با توجه به تعهد، تخصص و تجربه جنابعالی، به موجب این حکم شما را به عنوان مدیرکل راه و شهرسازی و رئیس شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان آذربایجان‌غربی ابقا می‌نمایم.

انتظار دارد با عنایت به سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری و الگوی اقتصاد مقاومتی و در راستای اهداف عدالت‌محور دولت مردمی با رعایت قوانین و مقررات، آئین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌های ابلاغی و به‌کارگیری صحیح و مطلوب منابع و ظرفیت‌های موجود در استان نسبت به انجام وظایف و ماموریت‌های محوله در حوزه‌های راه، مسکن و شهرسازی با اولویت نهضت ملی مسکن، توسعه حمل و نقل و تامین زیرساخت‌های مربوط و بازآفرینی شهری، اقدام نمائید.

همچنین ضرورت دارد در تعامل با مسئولین محلی و در راس آن استاندار محترم و ارتباط منظم با شهرداران، اهتمام ویژه به عمل آورده و موجبات تحول اساسی در حوزه ماموریت را فراهم آورید. تاکید می‌نماید مسئولیت هماهنگی تمام ادارات کل و واحدهای زیرمجموعه سازمان‌ها و شرکت‌های وابسته به وزارتخانه در استان، بر عهده جنابعالی است.

توفیق روزافزون جنابعالی را در خدمت به مردم شریف استان و تلاش در جهت سرافرازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از درگاه متعال خواستارم.