شناسهٔ خبر: 115931 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

به منظور رسیدگی به مسائل و مشکلات شهروندان؛

دیدار چهره به چهره مدیر کل راه و شهرسازی استان خراسان شمالی با ۱۷ شهروند برگزار شد

دیدار چهره به چهره خراسان شمالی رئیس اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی خراسان شمالی گفت: روز پنجشنبه مورخ ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ دیدار چهره به چهره مدیرکل راه و شهرسازی استان خراسان شمالی با ۱۷ شهروند به منظور رسیدگی به مشکلات و مسائل مدنظر آنها در محل اتاق مدیرکل برگزار شد.

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی خراسان شمالی، سید داود دانشمند اظهار داشت: در ادامه سلسله ملاقات های مردمی مدیر کل با شهروندان محترم، برنامه ملاقات مردمی به منظور رسیدگی به مسائل و مشکلات مورد نظر آنها روز پنجشنبه مورخ ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ در محل اتاق مدیرکل برگزار شد.

وی تصریح کرد: در برنامه ملاقات مردمی این هفته، تعداد ۱۷ نفر از شهروندان، مسائل، مشکلات و درخواست های خود در حوزه های املاک و حقوقی، شهرسازی و معماری و مسکن و ساختمان در حضور مدیر کل مطرح کردند و با توجه به موضوعات و درخواست های مردم، دستورات لازم برای پیگیری و رسیدگی به مسئولین مربوطه صادر کرد.

لازم به ذکر است ملاقات مردمی مدیرکل به صورت هفتگی در روزهای پنجشنبه برگزار می شود و شهروندان برای هماهنگی و کسب اطلاعات بیشتر می توانند با مراجعه به اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان شمالی و یا با شماره های ۰۵۸۳۲۲۹۷۴۷۶ و ۰۵۸۳۲۲۹۷۴۴۶ درخواست ملاقات عمومی با مدیرکل را ثبت کنند.

گفتنی است پاکمهر، نماینده مردم شهرهای بجنورد، مانه و سملقان، راز و جرگلان و گرمه و جاجرم در مجلس شورای اسلامی نیز برای پیگیری و حل مشکلات مردم استان و پروژه های در دست اجرا، جلسه ای با مدیرکل و معاونین اداره کل راه و شهرسازی استان برگزار و راه های کمک به مردم و تسریع در پروژه ها، بحث و تبادل نظر شد.