شناسهٔ خبر: 21536 - سرویس هوایی
نسخه قابل چاپ

سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد:

فقط پروازهای سازمان حج و زیارت به مقصد بغداد لغو شد/ سایر پروازهای ایران به مقصد بغداد برقرار است

پرواز حج مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری از ادامه پروازهای ایران به مقصد بغداد خبرداد و گفت: انتقال پروازهای عتبات از بغداد به نجف با درخواست سازمان حج و زیارت بود اما سایر پروازها به مقصد بغداد برقرار است.

رضا جعفرزاده در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی درباره انتقال پروازهای بغداد به نجف گفت:‌ تمام پروازهای سازمان حج و زیارت به مقصد بغداد لغو و این پروازها از امروز به نجف منتقل شد.

وی با بیان اینکه هدف از انتقال تمام پروازهای سازمان حج و زیارت تسهیل اعزام زائران بود گفت: سایر پروازهای برنامه‌ای و فوق‌العاده از ایران به مقصد بغداد طبق برنامه انجام می‌شود به عبارت دیگر لغو پروازهای بغداد از سوی سازمان حج و زیارت به معنای لغو تمام پروازها به مقصد این شهر نیست.

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی با تاکید بر اینکه پروازهای ایران به فرودگاه بغداد کماکان ادامه دارد، افزود: در حال حاضر ۶ شرکت هواپیمایی داخلی مجوز پرواز به فرودگاه بغداد را از سازمان هواپیمایی کشوری دریافت کردند و پروازهای ایران به بغداد در جریان است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، سعید اوحدی رئیس سازمان حج و زیارت شب گذشته با حضور در برنامه متن و حاشیه شبکه ۳ سیما، از لغو پروازهای تهران و شهرستان‌ها به بغداد و انجام تمام پروازهای عراق به مقصد نجف خبرداد.

اوحدی همچنین گفت: با توجه به اینکه تحرکات عراق سفر زائران به بغداد را با مشکل مواجه کرده است، از امروز هیچ پروازی به بغداد انجام نمی‌شود./

نظر شما