شناسهٔ خبر: 34189 - سرویس جاده‌ای
نسخه قابل چاپ

دماوند - فیروزکوه همچنان مسدود است/تلاش راهداران برای بازگشایی ادامه مسیر

برف رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: محور دماوند ـ فیروزکوه به دلیل کولاک در منطقه سروچمان همچنان مسدود است و تلاش برای بازگشایی آن ادامه دارد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی سرهنگ نادر رحمانی در گفت‌وگو با ایسنا، افزود: محورهای هراز – فیروزکوه، تربت حیدریه – باغچه، دلگان به جلگه، بزمان به دلگان، دلگان – ایرانشهر با بارش باران و طغیان رودخانه مواجه و مسدود هستند. علاوه بر آن محور بردستان به شیراز نیز مسدود است.

وی با اشاره به بارش برف در نقاط مختلف کشور و وضعیت راه‌ها در این شرایط گفت: در اغلب محورهای استان‌های کهگیلویه و بویراحمد، خراسان رضوی شاهد بارش برف هستیم. در آذربایجان غربی محور میاندوآب، بوکان، میاندوآب – شاهین‌دژ و در استان اصفهان محور اصفهان – جندق، در استان سیستان و بلوچستان محور زاهدان – خاش، در استان فارس محورهای شیراز – کازرون، آباده – اصفهان و فیروزآباد، در  استان خراسان شمالی محور بجنورد – آشخانه و خراسان جنوبی محورهای طبس – اصفهان، طبس – یزد، طبس – تبتاب، بارش برف را شاهد هستیم.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در ادامه گفت: اکثر محورها در جنوب استان‌های سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، نهبندان – زاهدان، نهبندان – بیرجند باران می‌بارد که باعث آب‌گرفتگی  برخی محورهای مواصلاتی در جنوب استان سیستان و بلوچستان شده مانند محور خیرآباد – ابتر شده است.

رحمانی تاکید کرد: استفاده از زنجیر چرخ در ارتفاعات مازندران، شرق تهران، خراسان شمالی، سمنان، خراسان رضوی، گرگان، فارس، کهگیلویه و بویراحمد، الزامی است و بیشتر محورهای استان‌های خراسان‌جنوبی و رضوی، دچار مه‌گرفتگی است.

برچسب‌ها:

نظر شما