شناسهٔ خبر: 37394 - سرویس هوایی
نسخه قابل چاپ

رستمی خبر داد:

آغاز پروازهای فرودگاه‌های امام و مهرآباد با پایان رژه روز ارتش

فرودگاه مهرآباد پروازهای فرودگاه‌های بین‌المللی مهرآباد و امام خمینی (ره) بعد از پایان یافتن رزمایش روز ارتش جمهوری اسلامی برقرار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، پروازهای فرودگاه‌های بین المللی امام خمینی(ره) و مهرآباد که از صبح امروز ساعت ۷:۳۰ دقیقه تا ۱۱:۳۰ به مدت ۴ ساعت به دلیل پروازهای رزمایش روز ارتش لغو شده بود از سر گرفته شد.

در همین رابطه ‌علی رستمی مدیر کل فرودگاه بین المللی مهرآباد در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه وشهرسازی گفت: بعد از پایان مانور روز ارتش جمهوری اسلامی نخستین پرواز در مسیر مشهد – تهران متعلق به شرکت هواپیمایی ایران ایرتور ساعت ۱۱:۳۵ وارد فرودگاه بین‌المللی‌ مهرآباد شد.

هم‌چنین در همین ساعت‌ پرواز بندرعباس به تهران متعلق به شرکت هواپیمایی آسمان وارد فرودگاه مهرآباد شد.

بر اساس این گزارش، در فرودگاه بین المللی امام‌خمینی (ره) نیز نخستین پرواز از دوحه با شرکت هواپیمایی قطر ایر راس ساعت ۱۱:۳۵ دققیه وارد فرودگاه شد.

همچنین نخستین پرواز خروجی از این فرودگاه به شماره  ۵۰۶۳ توسط شرکت هواپیمایی ماهان راس ساعت ۱۱:۴۰ تهران را به مقصد دبی ترک کرد.

سازمان هواپيمايی كشوری در اطلاعیه ای در روز گذشته از تعطيلی ۴ ساعته فرودگاههای استان تهران در روز ۲۹ فروردین خبرداد و نوشت:به‌منظور حفظ ایمنی کلیه پروازهای غیر نظامی برای كليه فرودگاه های واقع در TMA تهران ‌(فرودگاه‌های مهرآباد، امام‌خمینی (ره) و پیام) از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۱:۳۰ روز ۲۹ فروردین هيچ پروازی اعم از باری و مسافری انجام نمی‌شود.

نظر شما