شناسهٔ خبر: 37829 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

معاون راهداری چهارمحال و بختیاری خبر داد

آغاز عملیات ایمن‌سازی جاده سورشجان- شهرکرد/ تکمیل عملیات اجرایی طرح در تیرماه امسال

آسفالت معاون راهداری مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چهارمحال و بختیاری از آغاز عملیات ایمن‌سازی جاده سورشجان-شهرکرد از پل بزرگ شهر به سمت فارسان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چهارمحال و بختیاری، شهرام ندیمی، معاون راهداری مدیرکل با اعلام این خبر گفت: شهرداری سورشجان زیرسازی اولیه برای تعریض پل و اجرای میدان و بلوار در انتهای این شهر را قبل از پل بزرگ شهر به سمت فارسان انجام داده و مابقی طرح از سوی این اداره کل انجام می‌شود.

ندیمی با بیان اینکه برای اجرای میدان و بلوار شش میلیارد ریال اعتبار ابلاغ شد، اظهار کرد: اعتبار مورد نیاز اجرای طرح تامین و عملیات اجرای تیرماه امسال تکمیل و برای انجام آسفالت‌ریزی بلوار محدوده میدان تحویل شهرداری می‌شود.

وی با تاکید بر ضرورت احداث میدان در این شهر با هدف ساماندهی ترافیک و کاهش تصادفات تصریح کرد: مسیر سورشجان - شهرکرد به طور میانگین روزانه ۳۰ هزار تردد وسایل نقلیه دارد و به عنوان یکی از پرترددترین محورهای مواصلاتی استان مطرح است.

سورشجان حدود ۲۰ کیلومتری شهرکرد مرکز چهارمحال و بختیاری و در مسیر ارتباطی شهرکرد - فارسان و شهرکرد- کوهرنگ واقع شده است.

نظر شما