شناسهٔ خبر: 38591 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی خبر داد:

تشکیل کمیته بررسی و برآورد خسارات ناشی از زلزله در مسکن مهر گلستان شهر بجنورد

بازدید مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی از تشکیل کمیته جهت بررسی و برآورد خسارات ناشی از زلزله در مسکن مهر گلستان‌شهر بجنورد خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی راه و شهرسازی خراسان شمالی، علی‌رضا مصطفی‌زاده گفت: این کمیته متشکل از استانداری، اداره کل راه و شهرسازی و نظام‌مهندسی است.

مصطفی‌زاده افزود: بازدیدی توسط احمد اصغری مهرآبادی قائم‌مقام وزیر در امور مسکن مهر، حامد مظاهریان معاون محترم مسکن و ساختمان وزیر، محمد شکرچی‌زاده رئیس محترم مرکز تحقیقات راه و مسکن و شهرسازی، حامد مانی‌فر مدیرکل دفتر مقررات ملی و ساختمان و مهندس علی نیا معاون عمرانی استاندار و دیگر مدیران مربوطه از گلستان شهر بجنورد انجام شد.

در این بازدید متقاضیان و ساکنین گلستان شهر بجنورد مشکلات و درخواست‌های خود را مطرح نموده و مسئولین حاضر در جلسه نیز مطالبی را جهت پیگیری عنوان کردند.

 در پایان این بازدید مقرر شد تیم‌های ارزیاب خسارت با مشارکت هم به تک‌تک  واحدهای مسکن مهر خسارت‌دیده بجنورد مراجعه کنند و برآورد خسارات و مستندسازی از آن‌ها را طی روزهای آینده انجام دهند تا به پایان برسد.

نظر شما