به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی آخرین وضعیت ترافیک راههای اصلی و فرعی استان تهران به شرح زیر است:
ردیف | نام استان | نام محور | وضعیت ترافیک | میانگین تردد در ساعت | میانگین سرعت |
---|---|---|---|---|---|
۱ | تهران | آزادراه قم - گرمسار | روان | ۹ | ۹۷ |
۲ | تهران | تهران - قم (آزادراه) | روان | ۲۲۲ | ۹۴ |
۳ | تهران | تهران - ساوه (ابتداي آزادراه) | روان | ۲۴۳ | ۷۶ |
۴ | تهران | تهران - جاجرود | روان | ۲۹۹ | ۷۵ |
۵ | تهران | تهران - پرديس (ابتداي آزادراه) | روان | ۸۲ | ۷۳ |
۶ | تهران | تهران - پرديس (انتهاي آزادراه) | روان | ۸۱ | ۸۳ |
۷ | تهران | تهران - پاکدشت | نیمه سنگین | ۸۶۶ | ۸۱ |
۸ | تهران | عوارضي تهران - قم | روان | ۴۵۶ | ۸۲ |
۹ | تهران | چرمشهر - حسنآباد | روان | ۳۰ | ۸۰ |
۱۰ | تهران | امام زاده داوود - تهران | روان | ۳۸ | ۶۵ |
۱۱ | تهران | تهران - لواسان (طلاييه) | روان | ۱۴۳ | ۷۰ |
۱۲ | تهران | تهران - لواسان (سوهانک) | روان | ۵۰ | ۶۲ |
۱۳ | تهران | آزادراه تهران - ساوه(پرند) | روان | ۱۶۲ | ۷۹ |
۱۴ | تهران | آزادراه گرمسار - قم | روان | ۹ | ۹۶ |
۱۵ | تهران | قم - تهران (آزادراه) | روان | ۲۲۷ | ۹۳ |
۱۶ | تهران | ساوه - تهران (ابتداي آزادراه) | روان | ۳۲۲ | ۸۴ |
۱۷ | تهران | جاجرود - تهران | روان | ۳۱۰ | ۷۳ |
۱۸ | تهران | پرديس - تهران (ابتداي آزادراه) | روان | ۱۰۹ | ۶۵ |
۱۹ | تهران | پرديس - تهران (انتهاي آزادراه) | روان | ۱۰۸ | ۸۱ |
۲۰ | تهران | پاکدشت - تهران | روان | ۶۸۶ | ۷۹ |
۲۱ | تهران | قم - تهران عوارضي | روان | ۴۴۷ | ۸۳ |
۲۲ | تهران | حسن آباد - چرمشهر | روان | ۳۴ | ۹۱ |
۲۳ | تهران | تهران - امام زاده داوود | روان | ۲۸ | ۵۹ |
۲۴ | تهران | لواسان - تهران (طلاييه) | روان | ۱۲۴ | ۸۲ |
۲۵ | تهران | لواسان - تهران (سوهانک) | روان | ۶۰ | ۷۳ |
۲۶ | تهران | آزادراه ساوه - تهران(پرند) | روان | ۱۷۶ | ۷۷ |
۲۷ | تهران | اسلامشهر - واوان | نیمه سنگین | ۲۴۹ | ۷۳ |
۲۸ | تهران | واوان - اسلامشهر | روان | ۱۰۶ | ۷۶ |
۲۹ | تهران | آبسرد - ايوانکي | روان | ۸ | ۵۵ |
۳۰ | تهران | رودهن - دماوند | روان | ۱۳۷ | ۷۱ |
۳۱ | تهران | دماوند - فيروزکوه | روان | ۳۶ | ۹۱ |
۳۲ | تهران | آبعلي - سه راهي مشاء | روان | ۲۰ | ۶۱ |
۳۳ | تهران | سه راهي مشاء - امامزاده هاشم | روان | ۶۶ | ۷۸ |
۳۴ | تهران | کمربندي جنوبي رودهن (انتهاي پرديس - دماوند) | روان | ۲۲۲ | ۹۴ |
۳۵ | تهران | فيروزکوه - سمنان | روان | ۱۷ | ۷۶ |
۳۶ | تهران | آبسرد - گيلاوند | روان | ۵۱ | ۸۹ |
۳۷ | تهران | آبسرد - سربندان | روان | ۶۲ | ۹۰ |
۳۸ | تهران | سربندان - امين آباد | روان | ۳۸ | ۷۰ |
۳۹ | تهران | دماوند - گيلاوند | روان | ۳۷۱ | ۷۸ |
۴۰ | تهران | ايوانکي - آبسرد | روان | ۱۸ | ۵۸ |
۴۱ | تهران | دماوند - رودهن | روان | ۱۰۷ | ۸۳ |
۴۲ | تهران | فيروزکوه - دماوند | روان | ۲۰ | ۹۳ |
۴۳ | تهران | سه راهي مشاء - آبعلي | روان | ۲۵ | ۷۲ |
۴۴ | تهران | امامزاده هاشم - سه راهي مشاء | روان | ۷ | ۶۰ |
۴۵ | تهران | کمربندي جنوبي رودهن (دماوند - انتهاي پرديس) | روان | ۲۰۵ | ۸۴ |
۴۶ | تهران | سمنان - فيروزکوه | روان | ۹ | ۸۴ |
۴۷ | تهران | گيلاوند - آبسرد | روان | ۷۲ | ۹۳ |
۴۸ | تهران | سربندان - آبسرد | روان | ۴۵ | ۸۹ |
۴۹ | تهران | امين آباد - سربندان | روان | ۷ | ۸۳ |
۵۰ | تهران | گيلاوند - دماوند | روان | ۱۶۰ | ۹۱ |
۵۱ | تهران | فيروزکوه - گدوک | روان | ۲۶ | ۶۹ |
۵۲ | تهران | سه راهي ارجمند - فيروزکوه | روان | ۱۱۹ | ۹۱ |
۵۳ | تهران | گدوک - فيروزکوه | روان | ۶ | ۹۷ |
۵۴ | تهران | فيروزکوه - سه راهي ارجمند | روان | ۸۲ | ۹۵ |
۵۵ | تهران | تهران - فشم | روان | ۱۱ | ۸۰ |
۵۶ | تهران | فشم - ميگون | روان | ۲۹ | ۵۷ |
۵۷ | تهران | شمشک - ميگون | روان | ۸ | ۴۴ |
۵۸ | تهران | شمشک - ديزين | روان | ۱۰ | ۴۹ |
۵۹ | تهران | فشم - تهران | روان | ۴۳ | ۶۶ |
۶۰ | تهران | ميگون - فشم | روان | ۹ | ۵۵ |
۶۱ | تهران | ميگون - شمشک | روان | ۱۲ | ۴۳ |
۶۲ | تهران | ديزين - شمشک | روان | ۴ | ۶۰ |
۶۳ | تهران | تهران - شهريار (چيتگر - باغستان) | روان | ۳۵۹ | ۸۵ |
۶۴ | تهران | تهران - شهريار (دپو) | روان | ۵۴۸ | ۸۴ |
۶۵ | تهران | شهريار - تهران (چيتگر - باغستان) | روان | ۰ | ۰ |
۶۶ | تهران | شهريار (دپو) - تهران | روان | ۵۰۷ | ۷۸ |
۶۷ | تهران | تهران - حسن آباد (جاده قديم قم) | روان | ۸۱ | ۶۵ |
۶۸ | تهران | رباط کريم - ساوه | روان | ۸۹ | ۷۴ |
۶۹ | تهران | حسن آباد - تهران (جاده قديم قم) | روان | ۱۳۰ | ۵۰ |
۷۰ | تهران | ساوه - رباط کريم | روان | ۴۸ | ۸۷ |
۷۱ | تهران | همت - وردآورد | روان | ۳۰۱ | ۹۰ |
۷۲ | تهران | وردآورد - همت | روان | ۲۴۶ | ۹۱ |
۷۳ | تهران | کمربندي دوم تهران (ورامين - شورآباد) | روان | ۱۰۴ | ۸۹ |
۷۴ | تهران | ري - قرچک | روان | ۳۷۵ | ۸۷ |
۷۵ | تهران | کمربندي دوم تهران (شورآباد - ورامين) | روان | ۱۰۷ | ۸۳ |
۷۶ | تهران | قرچک - ري | نامشخص | ||
۷۷ | تهران | پاکدشت - شريف آباد | روان | ۲۳۰ | ۸۷ |
۷۸ | تهران | شريف آباد - پاکدشت | روان | ۱۸۷ | ۹۰ |
۷۹ | تهران | آزادراه تهران - کرج (عوارضي قديم) | روان | ۱۲۲۶ | ۹۸ |
۸۰ | تهران | آزادراه کرج - تهران (عوارضي قديم) | نیمه سنگین | ۱۷۲۳ | ۸۴ |
۸۱ | تهران | رودهن - آبعلي | روان | ۴۷ | ۸۰ |
۸۲ | تهران | آبعلي - رودهن | روان | ۳۱ | ۷۱ |
۸۳ | تهران | وهن آباد - جاده قديم قم | نامشخص | ||
۸۴ | تهران | جاده قديم قم - وهن آباد | نامشخص | ||
۸۵ | تهران | آدران - شهريار | روان | ۱۷۸ | ۶۹ |
۸۶ | تهران | شهريار - آدران | روان | ۱۷۴ | ۶۷ |
۸۷ | تهران | ملارد - صفادشت | روان | ۱۴۱ | ۶۶ |
۸۸ | تهران | صفادشت - ملارد | روان | ۱۴۵ | ۶۱ |
۸۹ | تهران | رباط کريم - شهريار | روان | ۹۵ | ۸۰ |
۹۰ | تهران | شهريار - رباط کريم | روان | ۱۶۷ | ۷۶ |
۹۱ | تهران | تهران - قم (قديم) | روان | ۱۰ | ۵۵ |
۹۲ | تهران | قم - تهران (قديم) | روان | ۱۵ |
نظر شما