شناسهٔ خبر: 42035 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

در سیستان و بلوچستان انجام شد:

بازدید مدیرکل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان از روند اجرایی بزرگراه زابل - زاهدان

مسعود مالکی مدیرکل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان، مدیر ساخت و توسعه راه‌ها به همراه کارشناسان مربوطه از روند اجرایی بزرگراه زابل ـ زاهدان بازدید کردند.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان، مدیرکل راه و شهرسازی استان، مدیر ساخت و توسعه راه‌ها به همراه کارشناسان مربوطه از روند اجرایی بزرگراه زابل ـ زاهدان بازدید کردند.

مسعود مالکی مدیرکل راه و شهرسازی استان در حاشیه این بازدید گفت: قطعه ۶ بزرگراه زابل ـ زاهدان حدفاصل پاسگاه کوله سنگی تا نمازخانه حرمک به طول ۲۴ کیلومتر می‌باشد که ۱۲ کیلومتر آن با یک‌لایه آسفالت جهت رفاه حال مردم عزیز برای سفرهای تابستانی زیر عبور رفته و با اجرای لایه دوم آسفالت به‌طور رسمی در شهریورماه امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

وی افزود: قطعه ۵ این بزرگراه حدفاصل نمازخانه حرمک تا پل شیله می‌باشد که طول آن ۴۰ کیلومتر است و در حال حاضر ۱۸ کیلومتر آن حدفاصل نمازخانه حرمک تا سه‌راهی دشتک احداث شده و با اجرای لایه دوم آسفالت به‌طور کامل به بهره‌برداری خواهد رسید.

مالکی بیان داشت: قطعه ۱ بزرگراه فوق حدفاصل زابل تا روستای لوتک به طول ۳۴ کیلومتر است که ۲۹ کیلومتر آن به بهره‌برداری رسیده و ۵ کیلومتر باقیمانده در حال احداث است و پیش‌بینی می‌شود تا پایان مهرماه در صورت تأمین اعتباری به‌طور کامل به اتمام برسد.

نظر شما