شناسهٔ خبر: 42623 - سرویس وزارتی
نسخه قابل چاپ

همزمان با هفته دولت صورت گرفت؛

جزئیات سفر وزیر راه و شهرسازی به استان کرمان/ بهره‌برداری و احداث چند پروژه بزرگراهی و آزادراهی

آخوندي سفر افتتاح بزرگراه کرمان- بم- فهرج- شورگز به طول ۶۹ کیلومتر و احداث قطعه یک از آزادراه سیرجان- بندرعباس به طول ۵۶ کیلومتر با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی به ارزش ۲۰۰ میلیارد تومان بخشی از برنامه سفر وزیر راه و شهرسازی به استان کرمان در هفته دولت خواهد بود.

محمد مهدی بلوردی مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمان در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی در خصوص جزئیات سفر وزیر راه و شهرسازی و هیات همراه به استان کرمان اظهار داشت: بزرگراه کرمان-بم- فهرج- شورگز  به طول ۶۹ کیلومتر افتتاح خواهد شد.

وی افزود: همچنین قرار است، کلنگ ساخت  قطعه یک آزادراه سیرجان-بندرعباس به طول ۵۶ کیلومتر با سرمایه گذاری بخش خصوصی به ارزش ۲۰۰ میلیارد تومان با حضور وزیر راه و شهرسازی بر زمین زده شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمان همچنین خاطر نشان کرد: وزیر راه و شهرسازی قرار است در این سفر پروژه اجرای روکش آسفالت دو قطعه از محور سیرجان- بافت را افتتاح کند.

بلوردی در ادامه از حضور وزیر راه و شهرسازی در ستاد بازآفرینی شهری و جلسه شورای برنامه ریزی استان کرمان خبر داد و گفت: در صورت امکان از پروژه بهسازی خط آهن زرند- بافق نیز بازدید خواهد شد.

نظر شما