شناسهٔ خبر: 43508 - سرویس بنادر و دریانوردی
نسخه قابل چاپ

به مناسبت روز جهانی دریانوردی انجام شد:

برگزاری مانور جستجو و نجات دریایی و مقابله با آلودگی در بندر نوشهر

مانور جستجو و نجات معاون دریایی و بندری اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران از برگزاری مانور جستجو و نجات دریایی و مقابله با آلودگی در بندر نوشهر به مناسبت گرامیداشت روز جهانی دریانوردی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران، سعید کیاکجوری روز یکشنبه ۲۶ شهریورماه در حاشیه برگزاری این مانور با اعلام این مطلب افزود: این مانور با هدف افزایش توان عملیاتی پرسنل و تجهیزات موجود در بندر نوشهر و سنجش میزان آمادگی و هماهنگی بین قسمت‌های گوناگون و کسب آمادگی مقابله در برابر آلودگی و جستجو و نجات دریایی برگزار شده است.

وی حصول اطمینان از وجود درک صحیح از جنبه‌های فرماندهی، مدیریت و الزامات گزارش دهی، شناسایی نقاط ضعف و قوت تیم‌های مقابله با آلودگی و SAR بندر نوشهر و همچنین اصلاح و تقویت طرح‌های عملیاتی موجود را از دیگر اهداف پیش‌بینی شده در این مانور برشمرد.

گفتنی است مانور جستجو و نجات دریایی و مقابله با آلودگی، رأس ساعت ۱۶:۰۰ روز یکشنبه با حضور جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی و کارکنان اداره کل و شرکت‌های تابعه در حوضچه بندر نوشهر آغاز شد و گروه‌های شرکت‌کننده تحت نظر فرمانده در صحنه عملیات نسبت به انجام وظایف محوله اقدام کردند.

نظر شما