شناسهٔ خبر: 44052 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل:

تمامی محورهای مواصلاتی استان اردبیل باز است

علی رحمتی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: در حال حاضر کلیه محورهای مواصلاتی استان باز و تردد در آن‌ها به‌صورت روان جریان دارد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل، علی رحمتی با بیان اینکه بارش نخستین برف پائیزی از ساعت ۲ بامداد امروز در محورهای نیر صائین و گردنه الماس در محور خلخال-اسالم آغاز شده و هنوز هم ادامه دارد، افزود: علیرغم بارش رحمت الهی راهداران پرتلاش با همه توان در کلیه محورهای استان با آمادگی کامل مستقر شدند و آماده ارائه خدمات به مردم هستند.

وی گفت: در سایر محورهای مواصلاتی استان شاهد بارش باران و در برخی مناطق مه گرفتگی هستیم که امیدوارم رانندگان و مترددین جاده‌ها با احتیاط بیشتر و رعایت کامل قوانین به سلامتی به مقصد خود برسند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل از مردم خواست قبل از سفر وضعیت جاده‌ها را از طریق سامانه و اپلیکیشن ۱۴۱ مرکز مدیریت راه‌ها و کانال رسمی این اداره کل در فضای مجازی به آدرس ardabilrmto@بررسی و در جریان آخرین اوضاع جوی و ترافیکی محورها قرار بگیرند.

نظر شما