شناسهٔ خبر: 44385 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

طی سفر ۳ روز صورت می‌گیرد؛

جزئیات سفر وزیر راه و شهرسازی به اصفهان/ آغاز عملیات اجرایی ۷۲ واحد مسكونی در محله همت آباد/ افتتاح ۱۵ كیلومتر آزادراه غرب اصفهان

آخوندي سفر وزیر راه و شهرسازی طی سفر ۳ روزه به اصفهان از پروژه‌های ریلی، جاده‌ای و بافت فرسوده این استان بازدید و در مراسم افتتاح برخی پروژه‌های عمرانی حضور خواهد یافت.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی امروز ۱۹ مهرماه طی سفری ۳ روزه جهت بازدید از پروژه‌های عمرانی اصفهان به این استان سفر می‌کند.

وزیر راه و شهرسازی در این سفر از ترمینال فرودگاه اصفهان، آزادراه شرقی استان و عملیات دوبانده کردن محور اصفهان – اردستان بازدید و از نزدیک در جریان جزئیات این پروژه‌ها قرار خواهد گرفت.

وی همچنین در ادامه سفر ضمن افتتاح روكش آسفالت در سطح استان و افتتاح WIM  با جلسه با استاندار و معاونین و مدیران كل زیرمجموعه وزارت راه و شهرسازی استان نیز به گفتگو خواهد پرداخت.

آخوندی در دومین روز از سفر خود پس از بازدید از پیاده‌راه محور تاریخی چهارباغ اصفهان در جلسه ستاد بازآفرینی استان نیز حضور یافته و به بررسی گزارش‌های ارائه شده از سوی مسئولین شهری و استانی اصفهان خواهد پرداخت.

آغاز عملیات اجرایی ۷۲ واحد مسكونی در محله همت آباد (بافت فرسوده)، افتتاح ۱۵ كیلومتر آزادراه غرب اصفهان و آغاز عملیات ادامه مسیر، افتتاح ایستگاه راه‌آهن ریز و افتتاح ۱۲ كیلومتر خط اتصال به فولاد مباركه، بازدید از دو خطه شدن راه‌آهن زرین شهر به بافق، بازدید از متروی اصفهان – بهارستان، بازدید از سیتی سنتر اصفهان و بازدید از محور آزادراه اصفهان – شیراز از دیگر برنامه وزیر راه و شهرسازی در دومین روز از سفر خود به استان اصفهان خواهد بود.

وی همچنین در آخرین روز از این سفر از فلاورجان و قطار سريع السير استان بازدید کرده و از نزدیک در جریان عملیات اجرایی این پروژه قرار خواهد گرفت./

نظر شما