شناسهٔ خبر: 47000 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مدیر املاک و حقوقی راه و شهرسازی گیلان خبر داد:

کسب رتبه دوم کشور در ارزیابی سازمان ملی زمین و مسکن

رسول حسین پور در ارزیابی عملکرد توسط سازمان ملی زمین و مسکن، اداره کل راه و شهرسازی گیلان رتبه دوم کشوری را در بین ادارات کل راه و شهرسازی کشور به خود اختصاص داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی گیلان، رسول حسین پور مدیر املاک و حقوقی با اعلام این خبر گفت: این رتبه بر اساس ارزیابی انجام شده بر مبنای شاخص‌های تحصیل و نگهداشت اراضی، ساخت و فراوری اراضی، واگذاری زمین به اشخاص حقیقی و حقوقی و تأمین و تجهیز منابع انجام شده است.

 وی در ادامه افزود: در سرفصل‌های تحصیل و نگهداشت املاک و اراضی، ساخت و فرآوری اراضی، واگذاری، تأمین و تجهیزات منابع، اداره کل و راه و شهرسازی استان گیلان با لحاظ عملکرد سایر استان‌ها با ۶۲.۸ درصد تحقق برنامه‌ها رتبه دوم کشور را در سال ۹۶ در بین ادارات کل راه و شهرسازی کشور به خود اختصاص داده که از سوی سازمان ملی زمین و مسکن مورد تقدیر قرار گرفت.

در پایان مدیر املاک و حقوقی راه و شهرسازی گیلان با بیان اینکه این موفقیت حاصل برنامه‌ریزی دقیق، تلاش بی‌وقفه و شناخت نقاط قوت و ضعف سیستم به دست آمده است گفت: پیش‌بینی می‌شود با تمهیدات اتخاذ شده و تلاش و پشتکار پرسنل شاهد ارتقا عملکرد و بهره‌وری بیشتر در اداره کل راه و شهرسازی استان باشیم.

نظر شما