شناسهٔ خبر: 47546 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

ممانعت از ساخت و سازهای غیرمجاز در فریدونکنار

رفع تصرف رئیس اداره راه و شهرسازی فریدونکنار با بیان اینکه اعتبار لازم برای ایجاد شانه محور آمل به فریدونکنار دریافت شد، گفت : ساخت و سازهای غیرمجاز در فریدونکنار جلوگیری می‌شود .

به گزارش پايگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران ، محمدحسن داداشی در جمع مسئولان فریدونکنار در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان، اظهار کرد : پرونده مسکن مهر در بخش دولتی در فریدونکنار بسته شده است و تنها چهار پروژه تعاونی‌های این شهرستان باقیمانده است .

وی افزود : ساخت مسکن مهر فرهنگیان، مهر یکم، جوانان و شکوه همچنان در حال پیگیری است .

رئیس اداره راه و شهرسازی فریدونکنار با بیان اینکه نظارت بر ساخت و سازهای غیرمجاز مسکن در این شهرستان به خوبی صورت می‌گیرد، خاطرنشان کرد : ساخت و سازهای شهری با همکاری نظام مهندسی و بقیه مسئولان مربوطه هر دوشنبه بازدید مستمر صورت می‌گیرد .

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه از ساخت و سازهای غیرمجاز در شهر و روستا جلوگیری می‌شود، تصریح کرد : حفظ و صیانت از املاک دولتی و اراضی مربوط به مسکن، آزادسازی املاک دولتی و خارج کردن متصرفان از املاک دولتی در دستور کار قرار گرفت.

داداشی با بیان اینکه هزار و ۲۵۰ مترمربع اراضی اعیانی در فریدونکنار آزاد شده است، بیان کرد :  در فریدونکنار ۱۱ هزار و ۵۰۰ مترمربع عرصه آزادسازی شده است .

وی با بیان اینکه راه روستایی در کوچک‌ بیشه‌محله و نوائی‌محله آسفالت شده است، اضافه کرد : آسفالت راه روستایی منقارپی، اوکسر و زاهدکلا نیز در دستور کار قرار دارد .

رئیس اداره راه و شهرسازی با اشاره به اینکه طرح مرمت و بازسازی دوربرگردان و شانه‌های آمل به فریدونکنار را در دستور کار قرار دارد، اظهار کرد : برای مرمت و بازسازی شانه‌سازی محور آمل به فریدونکنار ۲۳ میلیون تومان اعتبار دریافت شد .

داداشی در پایان گفت : آغاز به کار مجدد پل تقاطع خیابان ولیعصر نیز در دستور کار قرار گرفت و در حال ساخت و بتن‌ریزی پی‌های آن هستند.

نظر شما