شناسهٔ خبر: 47642 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

برگزاری ستاد بازآفرینی شهری پایدار فریدونکنار در مازندران

جلسه ستاد بازآفرینی شهری پایدار فریدونکنار با حضور معاون فرماندار و سایر اعضاء در محل فرمانداری برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی مازندران، نصیری معاون فرماندار فریدونکنار ضمن بیان مسائل و مشکلات موجود در محلات هدف، خواستار توجه بیشتر مدیران شهرستانی و استانی  به بافت های ناکارآمد در راستای رسیدن به اهداف پیش رو شد .

همچنین داداشی رئیس اداره راه و شهرسازی فریدونکنار ضمن بیان ۱۶۲ هکتار محدوده مصوب بافت  فرسوده در شهر فریدونکنار، ستادهای بازآفرینی شهری پایدار  را در راستای هم‌افزایی و هم سویی دستگاه‌های بسیار مهم دانست . 

در ادامه نماینده اداره  عمران و بهسازی شهری اداره کل ضمن تاکید بر برنامه ششم توسعه و سیاست‌های ابلاغی دولت در راستای احیاء، بهسازی و نوسازی  بافت‌های فرسوده و ناکارآمد، به تشریح برنامه‌های پیش رو اداره کل در محلات هدف پرداخت.

وی همچنین ضمن تشریح  طرح‌های بازآفرینی شهری و نحوه شناسایی گونه‌های هدف، طرح‌های مذکور را به عنوان مقدمه فعالیت‌ها و مداخلات گوناگون در محلات هدف بسیار مهم دانست و ابراز امیدوار نمود با توجه برنامه ریزی های انجام گرفته ، شاهد تغییرات و تحولات خوبی در محلات هدف شهر فریدونکنار و سایر شهرهای استان باشیم .

گفتنی است: در پایان نماینده شهرداری و سایر اعضاء حاضر نظرات خود رابیان و تصمیمات مختلفی گرفته شد./

نظر شما