شناسهٔ خبر: 47958 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

به ریاست معاون عمرانی استانداری کردستان؛

جلسه کمیسیون ماده ۵ شهرستان‌های مریوان و قروه در کردستان برگزار شد

فرهاد لشکری جلسه کمیسیون ماده پنج استان کردستان با موضوع بررسی و تصویب پرونده‌های شهرهای مریوان و سقز در ساختمان معاونت عمرانی استانداری برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی کردستان، عصر چهارشنبه جلسه کمیسیون ماده ۵ استان به ریاست مهندس قادری معاون عمرانی استانداری و با حضور سایر اعضا کمیسیون از دستگاه‌های مرتبط و همچنین مسئولین شهرهای مریوان و قروه، در سالن جلسات معاونت عمرانی استانداری برگزار شد.

فرهاد لشکری مدیر شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی کردستان گفت: در این جلسه ابتدا ۲۶ پرونده شهر مریوان و سپس ۳۱ پرونده شهر قروه با حضور مسئولین شهرهای مذکور جهت بررسی و تصویب مطرح شدند و اعضا کمیسیون درباره آن‌ها بحث و تبادل‌نظر کردند.

 لشکری ادامه داد: پس از بررسی پرونده‌های شهر مریوان از ۲۶ پرونده واصله به کمیسیون با ۲۳ پرونده موافقت و با ۳ مورد مخالفت به عمل آمد.

 وی افزود: همچنین از ۳۱  پرونده بررسی شده شهر قروه با ۲۵ مورد موافقت شد، با یک مورد مخالفت، سه پرونده جهت بازدید مجدد تعیین تکلیف شده و ۲ پرونده نیز از دستور کار کمیسیون خارج شد.

نظر شما