شناسهٔ خبر: 48465 - سرویس هوایی
نسخه قابل چاپ

آخرین وضعیت پرواز فرودگاه‌ها پس از بارش برف امروز/ تنها ۴ جاده کشور مسدود است

هواپیما هما تقریبا تمامی فرودگاه‌های ایران با وجود بارش باران و برف که از شب گذشته در برخی نقاط کشور آغاز شده فعال هستند.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، مسئولان فرودگاه تبریز اعلام کردند با وجود بارش سنگین برف در شب گذشته باند این فرودگاه با اقدامات انجام شده از سوی واحد‌های عملیاتی و خدماتی فعال است و پرواز‌ها در آن انجام می‌شود.

جز پرواز شب گذشته استانبول– تبریز که به دلیل عدم وجود دید کافی لغو شده تمام پرواز‌های این شهر طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته ادامه دارد.

فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد مشهد نیز که به دلیل کاهش دید کافی برای خلبانان صبح امروز مجبور به توقف چند پرواز خود شده بود، بار دیگر به روال عادی کار بازگشته و پرواز‌ها در آن نشست و برخاست می‌کنند.

با وجود برفی که صبح امروز در تهران بارید، پرواز‌های دو فرودگاه امام خمینی (ره) و مهرآباد بدون هیچ مشکل و محدودیتی انجام می‌شود.

فرودگاه‌های اردبیل، کرمانشاه، ایلام و دیگر فرودگاه‌های فعال در منطقه شمال و شمال غرب ایران نیز طبق آخرین اطلاعات ارائه شده از سوی شرکت فرودگاه‌ها فعالیت خود را بدون هیچ محدودیتی ادامه می‌دهند.

شرکت فرودگاه‌ها از مسافران خواسته در شرایط خاص جوی پیش از حضور در فرودگاه‌ها اطلاعات دقیق پرواز در فرودگاه‌های مبدا و مقصد خود را کنترل کرده و سپس برای سفر خود اقدامات نهایی را انجام دهند.

براساس گزارش ایسنا، آخرین وضعیت جاده‌های کشور نشان می‌دهد که جز چهار جاده رامیان به شاهرود، شمشک به دیزین، گنج‌نامه به تویسرکان و سی‌سخت به نورآباد که به دلیل مداخلات جوی مسدود هستند دیگر مسیر‌ها باز بوده و امکان تردد در آن‌ها وجود دارد.

نظر شما