شناسهٔ خبر: 49034 - سرویس بنادر و دریانوردی
نسخه قابل چاپ

پیام سازمان بنادر و دریانوردی به مدعوین همایش ارگان‌های‌دریایی

علی اکبر مرزبان مسئول دبیرخانه هماهنگی ارگان‌های دریایی ضمن قدردانی از همه گروه‌های دعوت شده به همایش ارگان‌های دریایی به دلیل لغو پروازها و منتفی شدن این همایش در چابهار، گفت: بیست و پنجمین همایش ارگان‌های دریایی به زودی و به بهترین شکل ممکن برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از سازمان بنادر و دریانوردی، علی‌اکبر مرزبان مسئول دبیرخانه هماهنگی ارگان‌های دریایی با ارسال پیامی خطاب به مسوولان، مدیران و کارشناسان ارگان‌های‌دریایی، انجمن‌ها و تشکل‌های غیر دولتی دریایی، شرکت‌های فعال در حوزه دریایی و بندری، میهمانان ویژه همایش و همچنین اصحاب رسانه ضمن قدردانی از افراد به جهت حضور چندساعته در فرودگاه و منتفی شدن همایش ارگان‌های دریایی در چابهار به دلیل لغو پروازها، اطمینان داد که این همایش به بهترین شکل ممکن به زودی برگزار شود.

متن پیام به این شرح است:

 بیست و پنجمین همایش هماهنگی ارگان های دریایی کشور که با تصمیم شورای مدیران ارشد ارگان های دریایی قرار بود ۱۰بهمن ماه در چابهار برگزار شود، به دلیل شرایط نامساعد جوی و لغو پروازها، برگزار نشد و به زمان دیگری که به زودی اعلام می شود،موکول گردید.

اینجانب به عنوان مسئول دبیرخانه هماهنگی ارگان های دریایی و به نیابت از سازمان بنادر و دریانوردی بر خود واجب می دانم، از همه فرهیختگان و عزیزانی که در فرودگاه به رغم خستگی یک روز کاری و معطلی‌های چند ساعته، صبورانه و بزرگوارانه با موضوع برخورد و شرایط ویژه را درک کردند و قدردان تلاش ها و زحمات همه برنامه ریزان بودند، صمیمانه تشکر می کنم.

هماهنگی‌ها و برنامه‌ریزی‌های زیادی در طول چهار ماه گذشته جهت برگزاری یک همایش آبرومندانه و نتیجه بخش صورت گرفت. حدود بیست جلسه در سطوح مختلف توسط میزبان همایش و دبیرخانه هماهنگی برگزار شد و 10 ها مکاتبه و صدها تماس تلفنی انجام‌ پذیرفت که به آنها باید 10 ها اقدام اجرایی و برگزاری حداقل پانزده جلسه کارگروه های پنل های تخصصی را هم اضافه کرد.

هماهنگی‌های بسیار خوبی میان آقایان اعتصام مدیرعامل تاید واتر و  صادقی‌گرمارودی به عنوان رییس و دبیر همایش و دکتر حق‌شناس، اینجانب و دیگر عوامل اجرایی همایش و نیز مدیریت اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان صورت گرفته بود تا بیست و پنجمین همایش ارگان‌های دریایی به بهترین شکل برپا شود،اما به دلیل شرایط غیر منتظره آب و هوایی که در یک دهه اخیر بی‌سابقه بود،این رویداد در تاریخ مدنظر ملغی شد. قطعا همه شما عزیزان نیز با این حقیر هم عقیده هستید که لغو همایش هرگز از ارزش زحمات مدیران و به ویژه مسوولان و عوامل اجرایی نکاسته و همه ما قدردان آن‌ها خواهیم بود.

در پایان اطمینان می‌دهیم، تمام مساعی و ظرفیت خود را بکار خواهیم گرفت تا با همفکری و هماهنگی میزبان همایش، در اولین فرصت برای برگزاری همایش برنامه‌ریزی کنیم و به طور حتم استقبال کم نظیر شما از همایش ما را دلگرم و مصمم‌تر برای این هدف مهم می‌کند.

نظر شما