شناسهٔ خبر: 49253 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

در گلستان صورت گرفت:

برگزاری دوازدهمین جلسه کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی استان گلستان

جلسه دبیر کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی استان گلستان از برگزاری دوازدهمین جلسه این کارگروه در سال جاری و بررسی ۴۶ دستور کار با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گلستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی راه و شهرسازی استان گلستان، حسین محبوبی مدیرکل راه و شهرسازی استان گلستان در این باره افزود: در دوازدهمین کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی استان که در روز گذشته در محل سالن اجتماعات سازمان همیاری شهرداری‌های استان برگزار شد موارد ارسالی به دبیرخانه این کارگروه شامل تعیین کاربری احداث بناهای واحدهای صنعتی، خدمات رفاهی، دامداری و تولیدی و افزایش سطح اشغال و تغییر کاربری در داخل حریم و خارج از حریم شهرهای استان بررسی شد.

محبوبی افزود: در ادامه این جلسه مغایرت‌های شهرستان‌های علی‌آباد کتول و بندر ترکمن با حضور شهرداران شهرهای ذکر شده بررسی و برخی از موارد با توجه به قوانین و بخشنامه‌های موجود مصوب و مابقی نیز مخالفت شد.

کارگروه تخصصی امور زیربنایی و شهرسازی استان گلستان با ریاست معاونت عمرانی استانداری و دبیری مدیرکل راه و شهرسازی استان گلستان برگزار می‌گردد.

نظر شما