شناسهٔ خبر: 52346 - سرویس هوایی
نسخه قابل چاپ

رئیس بانک ملی ایران شعبه فرودگاه امام (ره) خبر داد:

آمادگی شعبه‌های شهر فرودگاهی‌ امام خمینی (ره) برای پرداخت ارز

فرودگاه امام خمینی رئیس بانک ملی ایران شعبه فرودگاه امام (ره) از آمادگی شعبه‌های این مجموعه برای تخصیص ارز مسافرتی به مسافران خارجی خبر داد و گفت: به زودی خود پردازهای ارزی در این مجموعه نصب و راه‌اندازی خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)، هادی محبوبی رئیس بانک ملی ایران شعبه فرودگاه امام(ره)  درباره چگونگی تخصیص ارز مسافرتی گفت: مسافران ابتدا با حضور در شعب ارزی بانک ملی در سطح شهرها و ارائه گذرنامه، روادید، بلیت هواپیما و عوارض خروج از کشور، حواله ارزی دریافت کرده و با ارائه آن در تمام ساعات شبانه روز به باجه های فروش ارز مستقر در فرودگاه بین المللی امام خمینی که  در سالن ترانزیت بعد از گیت های گذرنامه واقع شده اند، می توانند ارز خود را دریافت کنند.

وی افزود : طبق اعلام بانک مرکزی به مسافرانی که قصد سفر به کشورهای همسایه را دارند ۵۰۰ یورو و به مسافران مقاصد دیگر کشورها هزار یورو پرداخت می شود.

محبوبی از راه اندازی خودپردازهای ارزی در فرودگاه امام (ره) در آینده نزدیک خبر داد و گفت : به افراد کمتر از ۱۲ سال و دارندگان گذرنامه های سیاسی و خدمت ارز مسافرتی پرداخت نمی شود.

نظر شما