شناسهٔ خبر: 54290 - سرویس هوایی
نسخه قابل چاپ

معاون امور فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره):

مسافران روز ۱۴ خرداد پیش از عزیمت، با فرودگاه امام تماس بگیرند

فرودگاه امام معاون امور فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) با اشاره به برگزاری آیین رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در چهاردهم خرداد ماه گفت: مسافران برای اطلاع از آخرین وضعیت ۳۲ پرواز این فرودگاه در این روز پیش از عزیمت با شماره تلفن ۰۹۶۳۳۰ تماس بگیرند.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از ایرنا، علی رستمی، معاون امور فرودگاهی شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) با اشاره به تعطیلی ۵ ساعته فرودگاه‌های تهران در روز ۱۴ خرداد گفت: طبق برنامه پروازهای فرودگاه امام به منظور برگزاری مناسب آیین سالگرد ارتحال امام فردا از ساعت ۱۶ تا ۲۱ متوقف می شود. 

به گفته وی، طبق برنامه بین ساعت ۱۶ تا ۲۱ قرار بود ۱۳ پرواز خروجی و ۱۹ پرواز ورودی در فرودگاه امام انجام شود که مقرر شده شرکت های هوایی برخی از این پروازها را تا پیش از ساعت ۱۶ برخی دیگر را بعد از ساعت ۲۱ انجام دهند.

معاون امور فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) یادآورشد: با توجه به اعمال محدودیت های ترافیکی در روز ۱۴ خرداد ماه از ساعت ۱۲ تا ۲۲ همان روز در آزادراه تهران - قم مسافرانی که عازم فرودگاه هستند باید از آزادراه تهران - ساوه به فرودگاه امام تردد کنند.

پیشتر سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرده بود که به مناسبت برگزاری آیین ارتحال حضرت امام خمینی(ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، فرودگاه های استان تهران روز چهاردهم خرداد از ساعت ۱۶ تا ۲۱ به روی پروازهای باری و مسافری بسته خواهد بود.

نظر شما