شناسهٔ خبر: 54291 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

رئیس پلیس‌راه استان اردبیل اعلام کرد:

محدودیت ترافیکی در محور اردبیل – آستارا/ پیش‌بینی افزایش تردد در این محور

گردنه حیران رئیس پلیس‌راه استان اردبیل از اعمال محدودیت‌های ترافیکی و تردد در محور مواصلاتی اردبیل – آستارا و بالعکس خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از مهر، سرهنگ حجت فتاحی رئیس پلیس‌راه استان اردبیل گفت: با توجه به تعطیلات پیش رو و پیش‌بینی افزایش تردد در مسیر اردبیل – آستارا محدودیت‌های ترافیکی و ترددی در این مسیر اعمال خواهد شد.

وی ادامه داد: بر این اساس از ساعت ۱۲ امروز یکشنبه تا ساعت ۲۴ تردد تمام خودروهای سنگین از جمله کامیون و تریلی در محور اردبیل – آستارا و بالعکس ممنوع خواهد بود.

رئیس پلیس‌راه استان تصریح کرد: همچنین این محدودیت تردد طی روزهای دوشنبه و روز جمعه آینده نیز از ساعت هشت صبح تا ساعت ۲۴ اعمال خواهد شد.

وی با بیان اینکه این محدودیت تردد شامل خودروهای حامل سوخت و مواد فاسدشدنی نمی‌شود، متذکر شد: پیش‌بینی می‌کنیم طی روزهای آینده با افزایش قابل‌توجه تردد در این مسیر روبرو شویم.

فتاحی با تأکید بر اینکه در سایر محورهای مواصلاتی استان اردبیل هیچ‌گونه محدودیت تردد نخواهیم داشت، بیان کرد: افزایش ظرفیت تردد جاده اردبیل – آستارا همزمان با افزایش بار ترافیکی در این مسیر از مهمترین اهداف اعمال این محدودیت‌ها است.

گفتنی است جاده اردبیل - آستارا دو استان اردبیل و گیلان را به همدیگر متصل می‌کند، این مسیر با برخورداری از گردنه حیران و طبیعت زیبا یکی از جاذبه‌های گردشگری این دو استان است.

نظر شما