شناسهٔ خبر: 55725 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

یوسفی خبر داد:

اختصاص اعتبار ویژه برای توسعه راه‌های روستایی خوزستان

همایون یوسفی نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: سالانه اعتبارات مناسبی برای راه‌های روستایی اختصاص داده می‌شود که در این راستا نیز از سوی وزارت راه و شهرسازی اعتبار ویژه‌ای برای خوزستان در نظر گرفته شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی خوزستان، همایون یوسفی در حاشیه آئین کلنگ زنی ۴۵ کیلومتر راه روستایی بخش غیزانیه اهواز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در بودجه‌های سالانه به‌طورمعمول با توجه به نیاز کشور اعتبارات مناسب و قابل‌توجهی برای راه‌های روستایی اختصاص داده می‌شود و در این راستا برای خوزستان  نیز رقم‌های نسبتاً مناسبی پیش‌بینی شده است.

وی افزود: بخش غیزانیه که یکی از بخش‌های نفت‌خیز و گازخیز کشور است اما درعین‌حال محرومیت‌های زیادی دارد.

نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: امروز در بخش غیزانیه شاهد کلنگ زنی پروژه احداث ۴۵ کیلومتر راه روستایی بودیم که امیدوارم طی مدت زمان هشت ماهی که پیش‌بینی شده تکمیل شود.

یوسفی ادامه داد: ۱۱ کیلومتر از راه‌های روستایی این بخش باقی می‌ماند که پیش‌بینی شده تا در سال جاری و آینده تکمیل شود.

وی عنوان کرد: با توجه به اهمیتی که راه در توسعه دیگر حوزه‌ها دارد، امیدوارم با تکمیل راه‌های روستایی غیزانیه شاهد توسعه هرچه بیشتر این منطقه باشیم.

نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در زمینه ساخت مدارس، انتقال آب، انشعاب گاز و دیگر اقدامات زیرساختی این منطقه پیگیری‌های زیادی از سوی مسئولان، نمایندگان مجلس، بخشداری و فرمانداری انجام شده است.

یوسفی در پایان ابراز امیدواری کرد: امیدوارم که این محرومیت‌ها و مشکلاتی که در منطقه غیزانیه وجود دارد با اقدامات و پیگیری‌ها به تدریج کاهش پیدا کند.

نظر شما