شناسهٔ خبر: 59688 - سرویس وزارتی
نسخه قابل چاپ

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی:

آخوندی تنها فرد دارای صلاحیت برای مقابله با فساد در سازمان نظام‌مهندسی است/ برخی به دنبال جداکردن افراد شایسته و کاردان از دولت هستند

یوناتن بت کلیا عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: تنها فرد دارای صلاحیت برای برخورد با فساد در سازمان نظام‌مهندسی ساختمان دکتر آخوندی است زیرا طبق قانون مسئولیت نظارت بر این سازمان بر عهده وزارت راه و شهرسازی است.

یوناتن بت کلیا عضو کمیسیون عمران مجلس در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی در رابطه با اقدامات وزیر راه و  شهرسازی در زمینهٔ مقابله با تخلفات و فسادهای صورت گرفته در سازمان نظام‌مهندسی ساختمان گفت: حرکتی که دکتر آخوندی شروع کرده است طبیعتاً حرکت به حقی است زیرا مطمئناً بر اساس یک سری مدارک و قوانین صورت گرفته است و در این خصوص طبق وظیفه اصولی، فنی و قانونی خود عمل می‌کند .

وی با تأکید بر اینکه طبق قانون نظارت بر سازمان نظام‌مهندسی بر عهده وزیر راه و شهرسازی است گفت: تنها کسی که صلاحیت دارد در زمینهٔ مقابله با فساد در نظام‌مهندسی ساختمان گام بردارد دکتر آخوندی است و طبیعتاً اقدامات وی پیرو مصلحت‌اندیشی‌های زیادی بوده که به نفع مهندسان شاغل در نظام‌مهندسی، دولت و ملت است.

بت کلیا در مورد اثبات جعلی بودن مدرک سید مهدی هاشمی نیز گفت: بنده قصدی برای ورود به این موضوع به دلیل اینکه درگذشته با او در کمیسیون عمران بوده‌ایم نداشته و در این خصوص هیچ‌گونه قضاوتی نخواهم کرد.

نماینده آشوریان در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه آرزو می‌کنم که مردم برای خادمین خود احترام بیشتری قائل باشند گفت: نباید اجازه دهیم افرادی که به‌درستی مسئولیت خود را انجام می دهند تخریب شوند تا به نحو شایسته‌ تری از آن‌ها استفاده کنیم همچنین نباید افراد شایسته و کاردان را از دولت جدا کنیم زیرا از دست دادن آن‌ها به ضرر ملت، دولت و نظام است .

بیشتر بدانید:

ارائه گزارش تخلفات ۳۹ صفحه‌ای رجبی به آخوندی

تعلیق پروانه اشتغال به کار رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور

اعلام جعلی بودن مدرک تحصیلی رييس سابق كميسيون عمران مجلس از سوی دانشگاه امام‌حسین(ع)

حمایت قاطع ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی و مجلس شورای اسلامی از مواضع ضد فساد آخوندی

بازتاب سخنرانی و اقدامات ضد فساد آخوندی در رسانه‌ها/ سکوت رسانه‌های ضد دولت در برابر تخلف و فساد

نگاهی به ماده ۲۳ آیین‌نامه قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان

غرضی: اقدامات آخوندی در مقابله با فساد نظام‌مهندسی تازه آغاز کار است

واکنش جامعه‌شناسان به رشد غده‌های سرطانی در برخی سازمان‌ها: آخوندی در راه مبارزه با فساد تنهاست

وزارت راه و شهرسازی به عنوان ناظرعالیه تکلیف قانونی در اجرای درست قوانین نظام مهندسی دارد

مدرک لیسانس سیدمهدی هاشمی جعلی است/ مدیران دولت نهم و دهم باید پاسخگو باشند

سازمان نظام مهندسی نبايد فرصتی برای سوءاستفاده رانتخواران باشد/ اقدام آخوندی در مبارزه با فساد قدم خوب و در جهت اصلاح است

ادامه تكذيب‌های رييس اسبق كميسيون عمران مجلس/ آيا دانشگاه امام حسین و سازمان نظام مهندسی دروغ می‌گويند؟

نظر شما