شناسهٔ خبر: 60686 - سرویس وزارتی
نسخه قابل چاپ

تقدیر و تشکر وزیر راه و  شهرسازی  از حمایت انجمن‌ها و تشکل‌های تخصصی برای رأی اعتماد/ تأکید مهندس اسلامی بر استفاده از ظرفیت انجمن‌ها و تشکل‌های تخصصی

آغاز اولین روز کاری مهندس اسلامی به عنوان وزیر راه و شهرسازی وزیر راه و شهرسازی با ارسال پیامی به انجمن‌ها و تشکل‌های تخصصی حوزه مسکن و حمل‌ونقل از همراهی و همدلی آن‌ها پیش و پس از جلسه رأی اعتماد تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش  خبرنگار پايگاه خبري وزارت راه و شهرسازي مهندس محمد اسلامی با تأکید بر اینکه از ظرفیت انجمن‌ها و تشکل‌های تخصصی در امور وزارت راه و  شهرسازی بهره خواهد گرفت پیامی را جهت تقدیر و تشکر از آن‌ها منتشر کرد.

متن وزیر راه و  شهرسازی به شرح ذیل است:

بسمه‌تعالی

بر خود وظیفه می‌دانم تا از همراهی و پشتیبانی‌های دلگرم‌کننده جنابعالی و اعضای محترم آن انجمن در جریان رأی اعتماد نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی به این‌جانب سپاسگزاری کنم.

بخش عمده‌ای از فعالیت‌های اجرایی وزارت راه و شهرسازی در هماهنگی و همکاری با شما به عرصه عمل می‌رسد و این وزارتخانه به‌عنوان یک وزارتخانه زیربنایی، تمام فعالیت‌های توسعه‌ای و خدماتی خود را مرهون مشارکت، زحمت و تلاش شما و همکاری سازنده و سالم با فعالان اقتصادی، تشکل‌های حرفه‌ای و صنفی بوده و این‌جانب نیز امیدوارم بتوانیم در یک تعامل گسترده به هم‌افزایی گسترده به هم‌افزایی برسیم.

امیدوارم در ایفای این مسئولیت جدید از همفکری و مشارکت شما و همه فعالان این عرصه در جهت توسعه زیرساخت‌های بخش‌های وزارت راه و  شهرسازی بهره‌مند گردم.

محمد اسلامی

وزیر