شناسهٔ خبر: 60748 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

فرمانده یگان حفاظت راه و شهرسازی استان فارس خبر داد؛

رفع تصرف بیش از ۶ هکتار از اراضی ملی استان فارس

حسین مهدوی نژاد فرمانده یگان حفاظت راه و شهرسازی فارس گفت: ۶۲۸۷۸ متر مربع به ارزش ۷۶ میلیارد ریال از اراضی ملی در ماه گذشته رفع تصرف و به اموال دولت برگردانده شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان فارس،حسین مهدوی نژاد فرمانده یگان حفاظت راه و شهرسازی فارس افزود: در راستای حفظ حقوق بیت المال در زمینه  املاک و با اقدامات انجام شده از طرف یگان حفاظت و همکاری معاونت املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی فارس و ادارات راه و شهرسازی شهرستانهای فارس پس از اخذ حکم از محاکم قضایی میزان ۶۲۸۷۸ متر از اراضی ملی در سطح استان رفع تصرف شد.

وی متذکر شد: یگان حفاظت اداره کل راه و شهرسازی فارس وظیفه حفظ و حراست از زمین های دولتی را بر عهده داشته و با متصرفان غیرقانونی برخورد قاطع خواهد کرد و به طور مستمر بر اراضی ملی نظارت و گشت زنی دارد.

مهدوی نژاد تصریح کرد: یگان حفاظت اداره کل راه و شهرسازی فارس اجازه هیچ گونه دخل، تصرف، تجاوز و ساخت و ساز غیر مجاز را به افراد سودجو و فرصت طلب را نمی دهد.

فرمانده یگان حفاظت راه و شهرسازی فارس از شهروندان درخواست کرد در صورت مشاهده و یا اطلاع از تصرفات غیرقانونی اراضی  ملی مراتب را به یگان حفاظت از اراضی اداره کل راه و شهرسازی به شماره ۰۷۱۳۶۴۹۰۷۱۷ اطلاع دهند.

نظر شما