شناسهٔ خبر: 64291 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

۳۶۹ میلیارد ریال پروژه اداره کل راه و شهرسازی استان تهران امسال افتتاح می‌شود

محمدزاده مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران از بهره‌برداری ۳۶۹ میلیارد پروژه در حوزه ساختمان‌های عمومی و دولتی، تعریض و ۶ خطه کردن راه‌های اصلی و بهسازی و آسفالت راه‌های روستایی این استان در ایام ا... فجر و با حضور استاندار تهران خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری ورارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان تهران، محمد نادر محمدزاده با اشاره به بهره‌برداری از ۳۶۹ میلیارد پروژه در حوزه ساختمان‌های عمومی و دولتی، تعریض و ۶ خطه کردن راه‌های اصلی و بهسازی و آسفالت راه‌های روستایی این استان، گفت: ۷ پروژه به محوریت اداره کل مدیریت بحران استانداری تهران در انتهای بزرگراه بابایی به مرحله افتتاح رسیده است.

وی افزود: پروژه های تعریض و شش خطه کردن چیتگر – شهریار به طول ۹ کیلومتر ، فاز اول راه اصلی گرمسار –سیمین دشت- فیروزکوه به طول ۱۷ کیلومتر ، ۱۱ کیلومتر راه روستایی شامل راه‌های روستایی فیلستان – پویینک – قلعه سین ، امامزاده داود – رندان ، خیرآباد جنوبی و ساختمانهای کتابخانه طورقوزآباد شهرری، ساختمان مجتمع فرهنگی و هنری شهر قدس و اداره ثبت احوال بهارستان از پروژه هایی است که در روزهای پایانی بهمن ماه امسال با حضور استاندار محترم افتتاح خواهد شد.

محمدزاده بيان کرد: احداث ساختمان مدیریت بحران استان تهران دارای مزیت‌های خاص است که از جمله آنها می‌توان به استفاده از سیستم‌های نوین ساختمانی وتاسیساتی به همراه در نظر گرفتن سالن فرماندهی مدیریت بحران استان که از ضروریات مباحث مدیریت بحران، پدافند عامل و غیرعامل بوده، اشاره کرد .

وی در اختیار داشتن یک مقر فرماندهی مجهز در سطح ملی را اساسی و مهم برشمرد و گفت : با حضور اصحاب رسانه و طی چند روز آینده شاهد بهره برداری از این پروزه های تاثیرگذار در سطح ملی و استانی خواهیم بود.

نظر شما