شناسهٔ خبر: 67141 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

آمادگی کامل بخش حمل و نقل باری استان گلستان در فصل برداشت محصولات کشاورزی

کامیون در آستانه فصل برداشت محصولات کشاورزی استان گلستان، دستگاه‌های اجرایی دخیل و صنوف و تشکل‌های مرتبط در جلسه ای برای هماهنگی و برنامه‌ریزی حمل و نقل این محصولات گردهم آمدند تا به بررسی جوانب حمل و نقلی این بخش بپردازند.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گلستان،  بررسی جوانب نرخ حمل و نقل، درج کدملی و کد انبارها و کدپستی برای شفاف سازی بارها، لحاظ افت بین راهی، حواله بارگیری و صدوربارنامه، نظارت بر شرکت ها و نظم و نسق دادن به رفتار دلالان، تامین ناوگان از دیگر استان ها و موارد دیگر، از مباحثی بود که در این جلسه بحث و تبادل نظر و راهکارها و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گلستان هم در حین مباحث؛ واقع بینانه دیدن و برنامه ریزی دقیق را، راهکار حل مسایل مربوط به حمل و نقل محصولات کشاورزی دانست و از مناسب بودن ظرفیت این بخش برای حمل محصولات کشاورزی در فصل برداشت خبر داد.

"مهدی میقانی" همچنین افزود: تحولات و انقلابی هم که در مباحث حمل و نقل استان در حال شکل گیری است کمک زیادی به ارتقای بهره وری حمل و نقل خواهد کرد.

وی، بخش حمل و نقل را با سایر بخش های مرتبط بهم متصل دانست و گفت که مسایل این بخش تنها با نگاه منطقی و ایجاد انگیزه و مشوق های لازم،حل می شود.

برچسب‌ها: