شناسهٔ خبر: 71745 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

آغاز عملیات تراش، لکه‌گیری و روکش آسفالت گرم در محور کنارگذر شهرستان سمنان

آسفالت مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان سمنان از آغاز عملیات تراش، لکه‌گیری و روکش آسفالت گرم در محور کنارگذر شهرستان سمنان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان سمنان، احسان منصورکیایی اظهار داشت: با توجه به آمار بالای تردد در محورهای ورودی و خروجی سمنان و در راستای افزایش ارتقای ایمنی محورهای مواصلاتی و به‌منظور رفاه حال کاربران جاده‌ای در راستای رضایت‌مندی عمومی  عملیات تراش، لکه‌گیری و یک لایه روکش آسفالت گرم در محور کنارگذر شهرستان سمنان به طول ۱۲ کیلومتر آغاز شده است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه این اقدامات و فعالیت‌ها به منظور ارائه خدمات مطلوب به شهروندان، بهسازی و ساماندهی محورها  انجام می‌شود، افزود: این پروژه با هزینه‌ای بالغ بر ۷۰۰ میلیون تومان آغاز شده است .

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان در ادامه افزود: این اداره کل  مطالعه و فراهم کردن طرح‌های لازم برای انجام و اجرای رویه‌های آسفالتی مناسب و اقتصادی را در دست اقدام داشته و بر اساس اولویت بندی نسبت به انجام روکش محورهای منتخب اقدام می‌شود.