شناسهٔ خبر: 71799 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

همزمان با گرامیداشت هفته دولت و روز کارمند؛

از بازنشستگان ، کارمندان نمونه دانش آموزان ممتاز راه و شهرسازي مازندران تقدير شد

نظری همزمان با گرامیداشت هفته دولت و روز کارمند از بازنشستگان ،کارمندان نمونه و دانش آموزان و دانشجویان ممتاز اداره كل راه و شهرسازي استان تقدير بعمل آمد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران, سید محمد نظری در اين مراسم ضمن تبريك  و گرامیداشت هفته دولت و روز کارمند عنوان نمود: اجراي چنين برنامه هايي ، بستر مناسبي است تا خانواده هاي كاركنان خدوم اين مجموعه بيشتر از شرايط و موقعيت كاري همسران و پدران خود در جامعه آشناتر شوند و اين آشنايي و اطلاع صحيح مي تواند نقش تاثيرگذاري را در روند كاري كاركنان ايفا نمايد.

مديركل راه و شهرسازي استان ضمن تقدير و تشكر از زحمات سي ساله كاركنان بازنشسته اظهار داشت : عزيزان بازنشسته به مانند مرواريدي ارزشمند بوده و ما بايد از تجارب ارزنده و گرانبهاي اين عزيزان در پيشبرد اهداف متعالي خود كمال بهره را بگيريم.

وی به هدف اصلي مراسم مذكور اشاره و تصريح نمود: برگزاري جشن بزرگ خانواده راه و شهرسازي با هدف تجليل و قدرداني از زحمات كاركنان خدوم و فرزندان صالح آنان و ايجاد بستري شاد و آرام در جهت تقويت روحيه كاري و نشاط جسمي و روحي كاركنان به اجرا درآمد.

نظری ضمن تبريك به تمامي فرزندان ممتاز همكاران خاطر نشان ساخت : خدا شكر مي گوييم كه در سايه سار الطافش فرزنداني صالح و نيكو به ما ارزاني داشته و اميدوارم اين فرزندان ممتاز بتوانند با درايت و تيزهوشي خود آينده سازاني مفيد و سالم براي ميهن عزيزمان باشند.

گفتني است اجراي برنامه هاي متنوع و شاد فرهنگي و هنري توسط هنرمندان برتر استان از ديگر برنامه هاي اين مراسم بود.

همچنین در ایام هفته دولت از ۵۵ پروژه  در حوزه راه و شهرسازی و ۳۳۵ واحد مسکن مهر با صرف اعتباری بالغ بر ۶۷۲ میلیارد ریال در شهرهای  استان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت .