شناسهٔ خبر: 72300 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان عنوان کرد:

احداث مدرسه و کلانتری در پروژه های مسکن مهر خوزستان

رضایی خوزستان مدیرکل راه و شهرسازی استان خوزستان گفت: باتوجه به نیاز سایت های مسکن مهر در هندیجان و دزفول، مدرسه و کلانتری در این مناطق احداث می شود.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان خوزستان، رضا رضایی در ششمین جلسه شورای مسکن استان اظهار کرد: با توجه به اهمیت برقراری بحث امنیت سایت‌های مسکن مهر هم برای ساکنان آن منطقه و هم تجهیزات واحدهای نیمه تمام در مجموعه مسکن مهر هندیجان و دزفول، نیازمند به استقرار نیروی انتظامی هستیم.

وی با بیان اینکه استقرار برخی از زیر ساخت‌های مورد نیاز سایت‌های مسکن مهر نیاز به همکاری‌های بین بخشی دارد، افزود: مدرسه نیز یکی دیگر از نیاز این سایت‌ها است.

مدیر کل راه و شهر سازی استان خوزستان با اشاره به برخی واحدهای فاقد متقاضی مسکن مهر، تصریح کرد: در خصوص مسکن مهر بندر امام باید برای واگذاری به پرسنل شرکت‌های پتروشیمی با مدیران عامل این شرکت‌ها صحبت کرد.

رضایی بیان کرد: ۴۸ واحد مسکن مهر با مساحتی بالغ بر چهار هزار و ۳۲۰ متر مربع و اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۶۵ میلیون و ۶۰ هزار تومان برای مددجویان آغاجاری ساخته شده و آماده تحویل است.

وی عنوان کرد: همچنین این آمادگی وجود دارد ۱۰۰ واحد مسکونی دیگر نیز به افراد ساکن در سکونتگاه‌های غیر رسمی محول شود.