شناسهٔ خبر: 72648 - سرویس وزارتی
نسخه قابل چاپ

مسئول غرفه ایثارگران در نمایشگاه دفاع مقدس:

حضوری مناسب و شایسته نام شهدا در اولین نمایشگاه دفاع مقدس وزارت راه و شهرسازی خواهیم داشت

جلسه هماهنگی مسئولان حوزه ایثارگران مجموعه وزارت راه و شهرسازی با مشاور وزیر امین آبشناسان گفت: طبق تأکید وزير راه وشهرسازي و مشاور امور ایثارگران اين وزارتخانه، مقرر شده است تا غرفه ایثارگران در اولین نمایشگاه دستاوردهای وزارت راه و شهرسازی در دوران دفاع مقدس بهترین حضور را داشته باشد.

امین آبشناسان، مسئول غرفه ایثارگران در اولین نمایشگاه دستاوردهای وزارت راه و شهرسازی در دوران دفاع مقدس در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری در خصوص برنامه‌های در نظر گرفته‌شده در این نمایشگاه از سوی امور ایثارگران وزارت راه و شهرسازی اظهار داشت: طبق جلساتی که با حضور مشاور مقام عالی وزارت در امور ایثارگران در هفته‌های گذشته انجام گرفت، هدف‌گذاری این بود که بهترین حضور در اولین نمایشگاه دستاوردهای وزارت راه و شهرسازی در دوران دفاع مقدس صورت گیرد.

وی ادامه داد: بعدازاینکه بنده به‌عنوان مسئول غرفه ایثارگران در نمایشگاه انتخاب شدم طی این مدت هماهنگی‌های خوبی از سوی تمام زیرمجموعه‌های وزارتخانه برای یک حضور مناسب و درخور نام شهیدان و ایثارگران صورت گرفت.

آبشناسان افزود: در این نمایشگاه تمام زیرمجموعه‌های وزارت راه و شهرسازی که ۱۳ شرکت هستند ازجمله راه‌آهن، سازمان بنادر و دریانوردی، شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران، راهداری مبنا را بر این گذاشتند که مشترکا یک نمایشگاه ایثار و شهادت در این ایام برگزار شود.

وي كه مشاور مدیرعامل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) در امور ایثارگران نيز است، تصریح کرد: براین اساس موضوع غرفه ما در این نمایشگاه که هفته آینده برگزار خواهد شد با کل ماهیت برگزاری نمایشگاه متفاوت خواهد بود. نمایشگاهی که قرار است برگزار شود نمایش دستاوردهای وزارت راه و شهرسازی در دوران دفاع مقدس است و هرکدام از سازمان‌ها یک غرفه خواهند داشت تا نشان دهند در آن ایام چه اتفاقاتی صورت گرفته و چه‌کار شاخصی انجام‌شده است.

 وی افزود: در غرفه امور ایثارگران که با همراهی همه شرکت‌های زیرمجموعه وزارت راه و شهرسازی انجام خواهد گرفت تنها ما نمایش‌دهنده ایثار شهدای وزارت راه و شهرسازی هستیم که شاخص‌ترین آن‌ها شهید کلانتری وزیر وقت راه و ترابری در آن ایام است. همان‌طور که گفته شد هدف اصلی نمایش حال و هوای آن روزهای جبهه و جنگ در آن ایام است و این اصلی‌ترین کاری است که در این نمایشگاه انجام خواهیم داد.