شناسهٔ خبر: 77210 - سرویس هوایی
نسخه قابل چاپ

انتصاب سرپرست دفتر نظارت بر طرح های توسعه اقتصادی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

محمد مهدی کربلایی، مدیرعامل و رییس هیئت مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی محمد مهدی کربلایی، مدیرعامل و رییس هیات مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) طی حکمی حسین تاجیک را به عنوان سرپرست دفتر نظارت بر طرح های توسعه اقتصادی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) منصوب کرد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازي به نقل از شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) در حاشیه یکصد و هفتادمین جلسه هیات مدیره شرکت، حسین تاجیک به عنوان سرپرست دفتر نظارت بر طرح های توسعه اقتصادی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) منصوب شد.

در حکم تاجیک آمده است :

با عنایت به پیشنهاد معاون محترم امور اقتصادی و سرمایه گذاری و نظر به تعهد، تخصص و تجربه جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان " سرپرست دفتر نظارت بر  طرح های توسعه اقتصادی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)" منصوب می شوید.

باتوجه به حضور موثر و مشارکت جنابعالی از زمان شروع فاز مطالعاتی طرح جامع فرودگاه و شهر فرودگاهی تا مرحله تصویب، مسئولیت پیگیری و نظارت بر نحوه اجرای صحیح آن و انطباق طرح ها و پروژه ها با طرح جامع و ارائه پیشنهادات مربوط به اصلاح و بروز رسانی متناسب با توسعه شهر فرودگاهی به جنابعالی محول می گردد.

انتظار می رود با استعانت از خداوند متعال و با به کارگیری همه امکانات و ظرفیت های موجود، حسب اختیارات و امور محوله مساعی خویش را در جهت پیشبرد اهداف و برنامه های شرکت شهر فرودگاهی مصروف دارید.