شناسهٔ خبر: 79253 - سرویس ریلی
نسخه قابل چاپ

شرکت حمل‌‌ونقل ریلی رجا:

برای استرداد بلیت‎های رجا و سفیر تلفن همراه ثبت شده را نزد خود داشته باشید

موبایل برای استرداد بلیت قطارهای مسافری شرکت‌های حمل و نقل ریلی رجا و سفیر از طریق تلفن ۱۵۳۹، تلفن همراهی که شماره آن هنگام خرید در سامانه فروش ثبت شده، الزاماً نزد متقاضیان باشد. 

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی روابط عمومی این شرکت‌های مسافری ریلی اعلام کرد: متقاضیان استرداد بلیت قطار این دو شرکت هنگام تماس با تلفن ۱۵۳۹ لزوما باید تلفن همراهی که هنگام خرید در سامانه فروش به ثبت رسانده‌اند را نزد خود داشته باشند تا کد ارسالی از طریق پیامک را همان لحظه به اپراتور ۱۵۳۹ اعلام کنند.

متقاضیان استرداد هنگام تماس علاوه بر تلفن همراه ثبت شده در سامانه فروش هنگام خرید، می‌بایست "شماره سریال بلیت‌های صادره" و "شماره کارت بانکی" یکی از افرادی که بلیت به نام ایشان صادر شده است را جهت تطبیق و استرداد وجه اعلام کنند. عملیات استرداد بلیت قطارهای شرکت‌های رجا و سفیر از طریق سامانه ارتباط با مشتریان با تلفن ۱۵۳۹ از ساعت ۱۰ صبح روز جاری (۲۶ اسفند ماه ۹۸) برای متقاضیانی که تمایل به استرداد بلیت‌ قطارهای خود را دارند آغاز شده و وجه بلیت با انجام عملیات استرداد به حساب فرد واریز خواهد شد.

گفتنی است، بلیت‌های استرداد شده از طریق سایر سامانه‌های فروش(وب سرویس‌ها، آژانس‌ها و ...)، امکان استرداد مجدد از طریق تلفن ۱۵۳۹ را نخواهد داشت.

این اقدام شرکت‌هاى حمل و نقل ریلی مسافری رجا  و سفیر به منظور رفاه هموطنان گرامی، و حفظ سلامت آنان صورت گرفته است