شناسهٔ خبر: 79858 - سرویس مسکن و شهرسازی
نسخه قابل چاپ

با هدف تحقق شعار سال؛

دعوت شرکت بازآفرینی شهری ایران از سرمایه‌گذاران برای مشارکت در طراحی و ساخت ۴۵۰۰۰ واحد مسکونی/ ۳۰ فروردین آخرین مهلت ارسال مدارک

بازآفرینی شهری شرکت بازآفرینی شهری ایران، ساخت و طراحی ۴۵ هزار واحد مسکونی را در اراضی و املاک خود به فراخوان گذاشت.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، شرکت بازآفرینی شهری ایران به‌منظور تحقق شعار سال " جهش تولید " در نظر دارد، ساخت و طراحی ۴۵ هزار واحد مسکن در اراضی و املاک خود را به سازندگان ذی‌صلاح از طریق مشارکت واگذار کند.

در فراخوان شرکت بازآفرینی شهری ایران آمده است:

از کلیه سرمایه‌گذاران واجد شرایط دعوت به‌عمل می‌آید، بسته پیشنهادی شامل تأمین مالی اقتصادی، فنی، تضمین کیفیت خدمات و فعالیت‌های مرتبط را به همراه مستندات مربوط به توانایی مالی، فنی و سوابق مربوطه در این زمینه را تا پایان وقت اداری ۳۰ فروردین‌ماه به دبیرخانه شرکت بازآفرینی شهری ایران به آدرس تهران، میدان ونک، خیابان شهید خدامی، پلاک ۵۱، ارسال کنند.

گفتنی است، پس از ارزیابی کیفی اولیه سرمایه‌گذاران و احراز صلاحیت شرکت‌کنندگان از متقاضیان واجد صلاحیت برای مراحل بعدی دعوت به‌عمل خواهد آمد. شایان ذکر است ارائه مدارک و سوابق هیچ‌گونه حقی برای متقاضیان ایجاد نخواهد کرد.

متقاضیان شرکت در این فراخوان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اطلاع‌رسانی شرکت بازآفرینی شهری ایران به آدرس www.udrc.ir مراجعه و یا با شماره‌های تماس ۸۸۸۷۷۹۵۴-۰۲۱ و ۸۷۵۷۲۴۱۰-۰۲۱ دفتر تجهیز منابع مالی، فنی، اقتصادی و املاک شرکت تماس حاصل کنند.