شناسهٔ خبر: 80758 - سرویس هوایی
نسخه قابل چاپ

مدیرکل کنترل ترافیک هوایی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی کشور خبر داد

انجام موفق برنامه ممیزی ISO ۹۰۰۱ در اداره اطلاعات هوانوردی

مسعود نیکبخت مدیرکل کنترل ترافیک هوایی از انجام موفق ممیزی خارجی سیستم مدیریت کیفیت در اداره اطلاعات هوانوردی با وجود محدودیت های ناشی از بحران کرونا و تمدید گواهینامهISO ۹۰۰۱ ویرایش سال ۲۰۱۵ میلادی خبر داد.

مسعود نیکبخت در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی ضمن اعلام این خبر، از انجام موفق ممیزی به عنوان یک دستاورد در اداره کل کنترل ترافیک هوایی یاد کرد و گفت: با تمدید گواهینامه تلاش کارکنان اداره اطلاعات هوانوردی (AIM) در سایه اهداف عالی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی کشور به بار نشست.

او در خصوص انجام ممیزی گفت: این اقدام در راستای الزامات حاکمیتی ملی و بین المللی و استانداردهای سازمان هواپیمایی جهانی با همت کارکنان AIM صورت گرفته است.

به گفته نیکبخت؛ گواهینامه ISO ۹۰۰۱ ویرایش سال ۲۰۱۵ میلادی در اداره اطلاعات هوانوردی از سوی نمایندگی شرکت MITC Group  تمدید شده است.

مدیرکل کنترل ترافیک هوایی تصریح کرد: اداره اطلاعات هوانوردی به دلیل عملکرد مطلوب در راستای مأموریت محوله با تحقق اهداف کیفیتی منطبق با سیستم مدیریت کیفیتISO۹۰۰۱ از سال ۲۰۰۵ میلادی به عنوان نخستین کشور در حوزه خاورمیانه موفق به دریافت گواهینامهISO  ۹۰۰۱ شده است.