شناسهٔ خبر: 84088 - سرویس وزارتی
نسخه قابل چاپ

با حضور معاون حمل‌ونقل وزیر راه و شهرسازی انجام شد

امضای تفاهمنامه همکاری وزارت راه و شهرسازی و دانشگاه علم و صنعت در بحث توسعه ایمنی حمل و نقل

امضای تفاهمنامه  همکاری وزارت راه وشهر سازی ودانشگاه علم وصنعت در حوزه ایمنی حمل ونقل با حضور معاون حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی و رئیس دانشگاه علم و صنعت، تفاهمنامه همکاری این دو مجموعه در بحث توسعه ایمنی در حوزه حمل و نقل به امضا رسید.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، عصر روز گذشته بیستم مردادماه ۱۳۹۹، تفاهمنامه همکاری وزارت راه و شهرسازی و دانشگاه علم و صنعت برای همکاری در بحث ایمنی در حوزه حمل و نقل به امضا رسید.

در این جلسه که با حضور شهرام آدم نژاد، معاون حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی و رئیس دانشگاه علم و صنعت برگزار شد، معاون وزیر بر لزوم توسعه همكاری طرفین بویژه در حوزه ایمنی حمل و نقل تاکید کرد.

همچنین در این جلسه آدم نژاد و رئیس دانشگاه علم و صنعت بر بهره‌مندی از توان و پتانسیل دانشگاه در توسعه مركز ملی ایمنی و بررسی سوانح حمل‌ونقل با بكارگیری متخصصان با تجربه و دانش در تحلیل، شبیه‌سازی و ارزیابی سوانح حمل‌ونقل تاكید كردند.

در این نشست مقرر شد با توجه به گسترش بانك‌های اطلاعاتی، داده‌كاوی آمار و اطلاعات سامانه‌های حمل‌ونقل که از ضروریات امروز بخش حمل‌ونقل است، این مهم با پایش علم روز در جهان حاصل شود.