شناسهٔ خبر: 85138 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل خبر داد:

۱۱۰ میلیارد تومان اعتبار برای پروژه اردبیل – سرچم در سالجاری/آغاز عملیات اجرایی ۴۰ کیلومتر از احداث باند دوم سرچم به اردبیل در هفته آینده

اردبیل 24 مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل از اعتبار۱۱۰میلیارد تومان برای احداث باند دوم پروژه محور اردبیل – سرچم در سالجاری خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (اردبیل) ، محبوب حیدری مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل با اعلام این مطلب اظهار کرد: با تلاش و همت استاندار اردبیل ، نمایندگان استان اردبیل در مجلس شورای اسلامی ، ریاست برنامه و بودجه استان اردبیل و اداره کل راه و شهرسازی استان جهت تسریع روند عملیات اجرایی احداث باند دوم پروژه محور اردبیل – سرچم مبلغ ۱۱۰ میلیارد تومان اعتبار از محل پروژه های ویژه ، مصوبات سفر ریاست محترم جمهور به استان و پیوست بودجه سال ۹۹ از اول سالجاری تا به حال ابلاغ شده است.

وی ادامه داد : از محل پروژه های ویژه سال ۹۹ مبلغ ۸۰ میلیارد تومان اعتبار برای احداث باند دوم محور اردبیل – سرچم از سوی نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه ۱۰۰ درصد به خزانه ابلاغ شد تا پس از تامین اعتبار و ابلاغ خزانه به شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور جهت تسریع در روند عملیات اجرایی به این پروژه تزریق شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان افزود: مبلغ ۲۰ میلیارد تومان از محل مصوبات سفر ریاست محترم جمهور به استان اردبیل برای احداث باند دوم محور اردبیل – سرچم تخصیص یافته است .

حیدری گفت : از محل اعتبارات پیوست قانون بودجه سال ۹۹ هم مبلغ ۱۰ میلیارد تومان به این پروژه احتصاص یافته که حاصل همکاری های جمعی در سایه همت استاندار اردبیل ، نمایندگان استان اردبیل در مجلس شورای اسلامی ، ریاست برنامه و بودجه استان اردبیل و اداره کل راه و شهرسازی استان اتفاق افتاده و امیدوارم شاهد تحولات چشمگیری در بحث توسعه راهها و بزرگراههای استان در آینده نزدیک باشیم.

حیدری از آغاز عملیات اجرایی احداث باند دوم سرچم به اردبیل به طول ۴۰ کیلومتر خبر داد و افزود: عملیات اجرایی احداث باند دوم سرچم به اردبیل به طول۴۰ کیلومتر از محل تقاطع سه راهی سرچم به سمت اردبیل با برآورد اولیه ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار از محل ماده ۵۶  با حضور مقامات کشوری و استانی هفته آینده آغاز خواهد شد.