شناسهٔ خبر: 99406 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مدیرکل راهداری و حمل نقل جاده ای استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد:

پایان عملیات تیرگذاری پل بزرگ تراب

پل تراب مدیر کل راهداری و حمل نقل جاده ای استان کهگیلویه و بویراحمد از اتمام تیر گذاری پل بزرگ تراب شهرستان لنده خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی ( کهگیلویه و بویراحمد) سید محمد حسین نصیری راد، مدیر کل راهداری و حمل نقل جاده ای استان کهگیلویه و بویراحمد از اتمام تیر گذاری پل بزرگ تراب شهرستان لنده خبر داد.

مدیر کل راهداری و حمل نقل جاده ای استان کهگیلویه و بویراحمد گفت؛خوشبختانه دقایقی پیش عملیات تیر گذاری پل بزرگ تراب جاده فرعی لنده -تراب -پاتاوه دهدشت به اتمام رسید.

وی خاطرنشان کرد: پل ارتباطی این محور با براورد اولیه مبلغ ۶ میلیارد هفتصد میلیون تومان به مناقصه رفت.

وی افزود؛با نصب تیرهای ۵۵ متری این پل بزرگ پیشرفت فیزیکی آن بیش از ۹۰ درصد می باشد و تا کنون بیش از ۱۰ میلیارد تومان در این پل بزرگ هزینه شده است.

نصیری راد علت تاخیر در اجرای این پل را سقوط یکی از تیرهای آن در حین عملیات نصب دانست و خاطرنشان کرد: همزمان با بارش باران زمستانی و بالا آمدن آب رودخانه باعث تاخیر در این پروژه شد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کهگیلویه و بویراحمد از همکاری و همراهی مسولان استانی و شهرستانی و پیگیری های شبانه روزی حجت الاسلام موحد نماینده مردم شریف شهرستان های کهگیلویه،بهمئی چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی تقدیر و تشکر کرد.