به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی آخرین وضعیت ترافیک راههای اصلی و فرعی استان تهران به شرح زیر است:
ردیف | نام استان | نام محور | وضعیت ترافیک | میانگین تردد در ساعت | میانگین سرعت |
---|---|---|---|---|---|
۱ | تهران | آزادراه قم - گرمسار | روان | ۱۸ | ۹۶ |
۲ | تهران | تهران - قم (آزادراه) | روان | ۱۵۶ | ۹۴ |
۳ | تهران | تهران - ساوه (ابتداي آزادراه) | روان | ۲۸۲ | ۶۷ |
۴ | تهران | تهران - جاجرود | روان | ۲۱۲ | ۶۷ |
۵ | تهران | تهران - پرديس (ابتداي آزادراه) | روان | ۱۱۴ | ۷۴ |
۶ | تهران | تهران - پاکدشت | روان | ۶۴۵ | ۸۲ |
۷ | تهران | عوارضي تهران - قم | روان | ۲۹۸ | ۴۳ |
۸ | تهران | تهران - لواسان (طلاييه) | روان | ۱۶۴ | ۶۹ |
۹ | تهران | تهران - لواسان (سوهانک) | روان | ۵۰ | ۶۲ |
۱۰ | تهران | آزادراه گرمسار - قم | روان | ۸ | ۸۳ |
۱۱ | تهران | قم - تهران (آزادراه) | روان | ۱۸۱ | ۹۵ |
۱۲ | تهران | ساوه - تهران (ابتداي آزادراه) | روان | ۲۳۱ | ۶۸ |
۱۳ | تهران | جاجرود - تهران | روان | ۲۱۲ | ۷۱ |
۱۴ | تهران | پرديس - تهران (ابتداي آزادراه) | روان | ۹۵ | ۸۱ |
۱۵ | تهران | پاکدشت - تهران | روان | ۵۵۰ | ۷۰ |
۱۶ | تهران | قم - تهران عوارضي | روان | ۲۲۵ | ۲۸ |
۱۷ | تهران | حسن آباد - چرمشهر | روان | ۲۱ | ۶۹ |
۱۸ | تهران | تهران - امام زاده داوود | روان | ۴۸ | ۵۳ |
۱۹ | تهران | لواسان - تهران (طلاييه) | روان | ۱۷۸ | ۷۷ |
۲۰ | تهران | لواسان - تهران (سوهانک) | روان | ۴۶ | ۷۲ |
۲۱ | تهران | اسلامشهر - واوان | روان | ۱۱۴ | ۸۱ |
۲۲ | تهران | واوان - اسلامشهر | روان | ۹۵ | ۸۵ |
۲۳ | تهران | آبسرد - ايوانکي | روان | ۱۰ | ۵۷ |
۲۴ | تهران | رودهن - دماوند | روان | ۹۹ | ۷۳ |
۲۵ | تهران | دماوند - فيروزکوه | روان | ۴۰ | ۱۰۴ |
۲۶ | تهران | آبعلي - پلور | روان | ۴۲ | ۶۴ |
۲۷ | تهران | رودهن - آبعلي | روان | ۵۴ | ۷۳ |
۲۸ | تهران | سه راهي مشاء - امامزاده هاشم | روان | ۵۶ | ۷۳ |
۲۹ | تهران | کمربندي جنوبي رودهن (انتهاي پرديس - دماوند) | روان | ۲۳۹ | ۹۵ |
۳۰ | تهران | فيروزکوه - سمنان | روان | ۱۰ | ۷۲ |
۳۱ | تهران | آبسرد - سربندان | روان | ۶۰ | ۷۱ |
۳۲ | تهران | سربندان - امين آباد | روان | ۲۳ | ۸۳ |
۳۳ | تهران | دماوند - گيلاوند | روان | ۳۵۷ | ۷۶ |
۳۴ | تهران | ايوانکي - آبسرد | روان | ۱۲ | ۶۰ |
۳۵ | تهران | آبعلي - رودهن | روان | ۴۳ | ۸۵ |
۳۶ | تهران | دماوند - رودهن | روان | ۱۱۳ | ۹۰ |
۳۷ | تهران | فيروزکوه - دماوند | روان | ۲۳ | ۹۶ |
۳۸ | تهران | پلور - آبعلي | روان | ۲۷ | ۷۴ |
۳۹ | تهران | کمربندي جنوبي رودهن (دماوند - انتهاي پرديس) | روان | ۱۹۰ | ۹۰ |
۴۰ | تهران | سمنان - فيروزکوه | روان | ۲۳ | ۸۷ |
۴۱ | تهران | سربندان - آبسرد | روان | ۲۶ | ۸۱ |
۴۲ | تهران | امين آباد - سربندان | روان | ۲۷ | ۶۱ |
۴۳ | تهران | گيلاوند - دماوند | روان | ۲۶۸ | ۷۸ |
۴۴ | تهران | فيروزکوه - گدوک | روان | ۲۰ | ۶۰ |
۴۵ | تهران | سه راهي ارجمند - فيروزکوه | روان | ۹۱ | ۸۸ |
۴۶ | تهران | فيروزکوه - سه راهي ارجمند | روان | ۱۲۰ | ۱۰۱ |
۴۷ | تهران | تهران - فشم | روان | ۳۹ | ۵۳ |
۴۸ | تهران | فشم - ميگون | روان | ۴۱ | ۵۵ |
۴۹ | تهران | فشم - تهران | روان | ۳۰ | ۶۰ |
۵۰ | تهران | تهران - شهريار (دپو) | روان | ۳۸۵ | ۷۵ |
۵۱ | تهران | شهريار (دپو) - تهران | روان | ۴۰۲ | ۷۶ |
۵۲ | تهران | تهران - حسن آباد (جاده قديم قم) | روان | ۱۰۸ | ۶۳ |
۵۳ | تهران | رباط کريم - ساوه | روان | ۵۶ | ۸۲ |
۵۴ | تهران | حسن آباد - تهران (جاده قديم قم) | روان | ۷۵ | ۷۲ |
۵۵ | تهران | ساوه - رباط کريم | روان | ۱۰۵ | ۸۹ |
۵۶ | تهران | همت - وردآورد | روان | ۲۹۴ | ۸۷ |
۵۷ | تهران | وردآورد - همت | روان | ۱۴۸ | ۹۱ |
۵۸ | تهران | ري - قرچک | روان | ۳۹۸ | ۸۹ |
۵۹ | تهران | کمربندي دوم تهران (شورآباد - ورامين) | روان | ۲۲ | ۱۰۱ |
۶۰ | تهران | قرچک - ري | روان | ۳۳۷ | ۸۶ |
۶۱ | تهران | پاکدشت - شريف آباد | روان | ۳۷۸ | ۸۶ |
۶۲ | تهران | شريف آباد - پاکدشت | روان | ۲۷۱ | ۸۵ |
۶۳ | تهران | آزادراه تهران - کرج (عوارضي قديم) | روان | ۱۱۸۵ | ۱۰۷ |
۶۴ | تهران | آزادراه کرج - تهران (عوارضي قديم) | روان | ۱۳۹۲ | ۱۱۱ |
۶۵ | تهران | آزادراه کرج - آزادگان (عوارضي) | روان | ۷۸ | ۱۰۱ |
۶۶ | تهران | چرمشهر - حسنآباد | روان | ۴۲ | ۷۹ |
۶۷ | تهران | امام زاده داوود - تهران | روان | ۲۹ | ۶۰ |
۶۸ | تهران | امامزاده هاشم - سه راهي مشاء | روان | ۳ | ۶۸ |
۶۹ | تهران | ميگون - فشم | روان | ۴۲ | ۵۵ |
۷۰ | تهران | ميگون - شمشک | روان | ۳۶ | ۴۵ |
۷۱ | تهران | شمشک - ميگون | روان | ۱۷ | ۴۱ |
۷۲ | تهران | شمشک - ديزين | روان | ۱۱ | ۴۸ |
۷۳ | تهران | آبسرد - گيلاوند | روان | ۵۸ | ۸۷ |
۷۴ | تهران | گيلاوند - آبسرد | روان | ۴۴ | ۹۸ |
۷۵ | تهران | ديزين - شمشک | روان | ۸ | ۶۷ |
۷۶ | تهران | آزادراه تهران - ساوه(پرند) | روان | ۲۰۹ | ۷۰ |
۷۷ | تهران | آزادراه ساوه - تهران(پرند) | روان | ۱۷۷ | ۸۷ |