به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی آخرین وضعیت ترافیک راههای اصلی و فرعی استان تهران به شرح زیر است:
ردیف | نام استان | نام محور | وضعیت ترافیک | میانگین تردد در ساعت | میانگین سرعت |
---|---|---|---|---|---|
۱ | تهران | آزادراه قم - گرمسار | روان | ۱۰ | ۹۷ |
۲ | تهران | تهران - قم (آزادراه) | روان | ۲۳۸ | ۹۵ |
۳ | تهران | تهران - ساوه (ابتداي آزادراه) | روان | ۲۶۰ | ۷۲ |
۴ | تهران | تهران - جاجرود | روان | ۲۲۷ | ۶۹ |
۵ | تهران | تهران - پرديس (ابتداي آزادراه) | روان | ۷۲ | ۸۲ |
۶ | تهران | تهران - پرديس (انتهاي آزادراه) | روان | ۵۸ | ۹۳ |
۷ | تهران | تهران - پاکدشت | نیمه سنگین | ۷۵۷ | ۸۷ |
۸ | تهران | عوارضي تهران - قم | روان | ۴۲۵ | ۴۲ |
۹ | تهران | تهران - لواسان (طلاييه) | روان | ۱۵۲ | ۷۱ |
۱۰ | تهران | تهران - لواسان (سوهانک) | روان | ۴۴ | ۶۰ |
۱۱ | تهران | آزادراه گرمسار - قم | روان | ۸ | ۹۵ |
۱۲ | تهران | قم - تهران (آزادراه) | روان | ۲۰۵ | ۹۲ |
۱۳ | تهران | ساوه - تهران (ابتداي آزادراه) | روان | ۳۱۲ | ۶۳ |
۱۴ | تهران | جاجرود - تهران | روان | ۲۱۶ | ۷۴ |
۱۵ | تهران | پرديس - تهران (ابتداي آزادراه) | روان | ۷۳ | ۸۰ |
۱۶ | تهران | پرديس - تهران (انتهاي آزادراه) | روان | ۹۲ | ۸۷ |
۱۷ | تهران | پاکدشت - تهران | روان | ۵۴۷ | ۷۸ |
۱۸ | تهران | قم - تهران عوارضي | روان | ۲۳۰ | ۲۶ |
۱۹ | تهران | حسن آباد - چرمشهر | روان | ۶۴ | ۸۳ |
۲۰ | تهران | تهران - امام زاده داوود | روان | ۲۵ | ۵۷ |
۲۱ | تهران | لواسان - تهران (طلاييه) | روان | ۹۳ | ۸۲ |
۲۲ | تهران | لواسان - تهران (سوهانک) | روان | ۴۶ | ۷۲ |
۲۳ | تهران | اسلامشهر - واوان | روان | ۸۹ | ۸۲ |
۲۴ | تهران | واوان - اسلامشهر | نیمه سنگین | ۲۲۵ | ۸۴ |
۲۵ | تهران | آبسرد - ايوانکي | روان | ۱۱ | ۵۶ |
۲۶ | تهران | رودهن - دماوند | روان | ۱۵۲ | ۷۰ |
۲۷ | تهران | دماوند - فيروزکوه | روان | ۱۸ | ۹۸ |
۲۸ | تهران | آبعلي - پلور | روان | ۲۶ | ۷۳ |
۲۹ | تهران | رودهن - آبعلي | روان | ۳۶ | ۷۴ |
۳۰ | تهران | سه راهي مشاء - امامزاده هاشم | روان | ۴۳ | ۸۰ |
۳۱ | تهران | کمربندي جنوبي رودهن (انتهاي پرديس - دماوند) | روان | ۱۶۴ | ۹۴ |
۳۲ | تهران | فيروزکوه - سمنان | روان | ۲۱ | ۷۴ |
۳۳ | تهران | آبسرد - سربندان | روان | ۲۵ | ۸۱ |
۳۴ | تهران | سربندان - امين آباد | روان | ۳۰ | ۸۴ |
۳۵ | تهران | دماوند - گيلاوند | روان | ۱۹۸ | ۷۶ |
۳۶ | تهران | ايوانکي - آبسرد | روان | ۱۰ | ۶۰ |
۳۷ | تهران | آبعلي - رودهن | روان | ۳۷ | ۶۰ |
۳۸ | تهران | دماوند - رودهن | روان | ۷۳ | ۹۵ |
۳۹ | تهران | فيروزکوه - دماوند | روان | ۳۲ | ۹۳ |
۴۰ | تهران | پلور - آبعلي | روان | ۴۶ | ۶۶ |
۴۱ | تهران | کمربندي جنوبي رودهن (دماوند - انتهاي پرديس) | روان | ۲۴۳ | ۸۸ |
۴۲ | تهران | سمنان - فيروزکوه | روان | ۱۱ | ۸۳ |
۴۳ | تهران | سربندان - آبسرد | روان | ۳۳ | ۸۷ |
۴۴ | تهران | امين آباد - سربندان | روان | ۳۲ | ۶۳ |
۴۵ | تهران | گيلاوند - دماوند | روان | ۱۴۴ | ۸۹ |
۴۶ | تهران | فيروزکوه - گدوک | روان | ۲۱ | ۶۸ |
۴۷ | تهران | سه راهي ارجمند - فيروزکوه | روان | ۶۷ | ۹۶ |
۴۸ | تهران | گدوک - فيروزکوه | روان | ۲۲ | ۸۴ |
۴۹ | تهران | فيروزکوه - سه راهي ارجمند | روان | ۹۵ | ۱۰۳ |
۵۰ | تهران | تهران - فشم | روان | ۱۳ | ۴۹ |
۵۱ | تهران | فشم - ميگون | روان | ۲۶ | ۵۹ |
۵۲ | تهران | فشم - تهران | روان | ۲۹ | ۶۲ |
۵۳ | تهران | تهران - شهريار (چيتگر - باغستان) | روان | ۲۵۶ | ۹۰ |
۵۴ | تهران | تهران - شهريار (دپو) | روان | ۴۰۹ | ۷۹ |
۵۵ | تهران | شهريار - تهران (چيتگر - باغستان) | نیمه سنگین | ۶۲۳ | ۶۹ |
۵۶ | تهران | شهريار (دپو) - تهران | نیمه سنگین | ۷۲۵ | ۷۲ |
۵۷ | تهران | تهران - حسن آباد (جاده قديم قم) | روان | ۸۹ | ۷۰ |
۵۸ | تهران | رباط کريم - ساوه | روان | ۱۹۱ | ۸۰ |
۵۹ | تهران | حسن آباد - تهران (جاده قديم قم) | روان | ۹۳ | ۷۱ |
۶۰ | تهران | ساوه - رباط کريم | روان | ۱۰۹ | ۸۹ |
۶۱ | تهران | همت - وردآورد | روان | ۳۰۱ | ۸۶ |
۶۲ | تهران | وردآورد - همت | روان | ۲۹۱ | ۹۱ |
۶۳ | تهران | کمربندي دوم تهران (ورامين - شورآباد) | روان | ۸۰ | ۸۷ |
۶۴ | تهران | ري - قرچک | روان | ۳۴۶ | ۹۰ |
۶۵ | تهران | آزادراه تهران - کرج وردآورد | |||
۶۶ | تهران | کمربندي دوم تهران (شورآباد - ورامين) | روان | ۱۰۱ | ۸۹ |
۶۷ | تهران | قرچک - ري | روان | ۶۷۵ | ۹۳ |
۶۸ | تهران | پاکدشت - شريف آباد | روان | ۵۰۹ | ۹۰ |
۶۹ | تهران | شريف آباد - پاکدشت | روان | ۲۲۲ | ۸۷ |
۷۰ | تهران | آزادراه تهران - کرج (عوارضي قديم) | روان | ۱۴۶۱ | ۱۰۱ |
۷۱ | تهران | آزادراه کرج - تهران (عوارضي قديم) | نیمه سنگین | ۱۵۸۳ | ۱۰۱ |
۷۲ | تهران | آزادراه کرج - آزادگان (عوارضي) | روان | ۲۴۵ | ۹۹ |
۷۳ | تهران | چرمشهر - حسنآباد | روان | ۲۲ | ۸۲ |
۷۴ | تهران | امام زاده داوود - تهران | روان | ۳۳ | ۶۷ |
۷۵ | تهران | امامزاده هاشم - سه راهي مشاء | روان | ۸ | ۶۸ |
۷۶ | تهران | ميگون - فشم | روان | ۲۵ | ۵۹ |
۷۷ | تهران | ميگون - شمشک | روان | ۱۰ | ۴۵ |
۷۸ | تهران | شمشک - ميگون | روان | ۲ | ۴۲ |
۷۹ | تهران | شمشک - ديزين | روان | ۵ | ۴۱ |
۸۰ | تهران | آبسرد - گيلاوند | روان | ۴۲ | ۹۰ |
۸۱ | تهران | گيلاوند - آبسرد | روان | ۴۱ | ۹۵ |
۸۲ | تهران | ديزين - شمشک | روان | ۴ | ۶۴ |
۸۳ | تهران | آزادراه تهران - ساوه(پرند) | روان | ۱۷۸ | ۷۸ |
۸۴ | تهران | آزادراه ساوه - تهران(پرند) | روان | ۲۰۱ | ۸۴ |