به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی آخرین وضعیت ترافیک راههای اصلی و فرعی استان تهران به شرح زیر است:
ردیف | نام استان | نام محور | وضعیت ترافیک | میانگین تردد در ساعت | میانگین سرعت |
---|---|---|---|---|---|
۱ | تهران | آزادراه قم - گرمسار | روان | ۳۶ | ۹۳ |
۲ | تهران | تهران - قم (آزادراه) | روان | ۲۱۲ | ۹۰ |
۳ | تهران | تهران - ساوه (ابتداي آزادراه) | روان | ۳۰۳ | ۷۶ |
۴ | تهران | تهران - جاجرود | روان | ۲۱۳ | ۶۳ |
۵ | تهران | تهران - پرديس (ابتداي آزادراه) | روان | ۷۰ | ۷۹ |
۶ | تهران | تهران - پرديس (انتهاي آزادراه) | روان | ۶۷ | ۹۰ |
۷ | تهران | تهران - پاکدشت | روان | ۶۰۳ | ۸۴ |
۸ | تهران | عوارضي تهران - قم | روان | ۴۴۰ | ۴۳ |
۹ | تهران | تهران - لواسان (طلاييه) | روان | ۱۱۳ | ۶۷ |
۱۰ | تهران | تهران - لواسان (سوهانک) | روان | ۸۰ | ۶۳ |
۱۱ | تهران | آزادراه گرمسار - قم | روان | ۲۱ | ۹۶ |
۱۲ | تهران | قم - تهران (آزادراه) | روان | ۲۶۴ | ۹۰ |
۱۳ | تهران | ساوه - تهران (ابتداي آزادراه) | روان | ۱۷۳ | ۷۰ |
۱۴ | تهران | جاجرود - تهران | روان | ۳۳۹ | ۷۱ |
۱۵ | تهران | پرديس - تهران (ابتداي آزادراه) | روان | ۱۴۶ | ۷۷ |
۱۶ | تهران | پرديس - تهران (انتهاي آزادراه) | روان | ۱۴۵ | ۸۳ |
۱۷ | تهران | پاکدشت - تهران | روان | ۶۶۸ | ۷۱ |
۱۸ | تهران | قم - تهران عوارضي | روان | ۲۲۱ | ۲۸ |
۱۹ | تهران | حسن آباد - چرمشهر | روان | ۲۵ | ۷۷ |
۲۰ | تهران | تهران - امام زاده داوود | روان | ۵۲ | ۵۴ |
۲۱ | تهران | لواسان - تهران (طلاييه) | روان | ۲۰۴ | ۷۹ |
۲۲ | تهران | لواسان - تهران (سوهانک) | روان | ۶۹ | ۷۶ |
۲۳ | تهران | اسلامشهر - واوان | روان | ۱۲۶ | ۸۵ |
۲۴ | تهران | واوان - اسلامشهر | روان | ۱۹۹ | ۷۹ |
۲۵ | تهران | آبسرد - ايوانکي | روان | ۲۲ | ۶۲ |
۲۶ | تهران | رودهن - دماوند | روان | ۱۵۲ | ۶۹ |
۲۷ | تهران | دماوند - فيروزکوه | روان | ۴۲ | ۱۰۸ |
۲۸ | تهران | آبعلي - پلور | روان | ۴۶ | ۶۵ |
۲۹ | تهران | رودهن - آبعلي | روان | ۵۸ | ۷۰ |
۳۰ | تهران | سه راهي مشاء - امامزاده هاشم | روان | ۸۲ | ۷۸ |
۳۱ | تهران | کمربندي جنوبي رودهن (انتهاي پرديس - دماوند) | روان | ۲۱۵ | ۹۱ |
۳۲ | تهران | فيروزکوه - سمنان | روان | ۳۲ | ۷۷ |
۳۳ | تهران | آبسرد - سربندان | روان | ۶۷ | ۷۶ |
۳۴ | تهران | سربندان - امين آباد | روان | ۶۲ | ۸۶ |
۳۵ | تهران | دماوند - گيلاوند | روان | ۳۶۲ | ۷۳ |
۳۶ | تهران | ايوانکي - آبسرد | روان | ۱۹ | ۵۹ |
۳۷ | تهران | آبعلي - رودهن | روان | ۱۱۶ | ۶۳ |
۳۸ | تهران | دماوند - رودهن | روان | ۱۴۸ | ۹۰ |
۳۹ | تهران | فيروزکوه - دماوند | روان | ۱۰۳ | ۹۲ |
۴۰ | تهران | پلور - آبعلي | نیمه سنگین | ۹۳ | ۶۷ |
۴۱ | تهران | کمربندي جنوبي رودهن (دماوند - انتهاي پرديس) | روان | ۲۷۵ | ۸۸ |
۴۲ | تهران | سمنان - فيروزکوه | روان | ۱۴ | ۸۲ |
۴۳ | تهران | سربندان - آبسرد | روان | ۹۷ | ۹۰ |
۴۴ | تهران | امين آباد - سربندان | روان | ۶۳ | ۶۷ |
۴۵ | تهران | گيلاوند - دماوند | روان | ۴۳۲ | ۸۳ |
۴۶ | تهران | فيروزکوه - گدوک | روان | ۴۷ | ۸۱ |
۴۷ | تهران | سه راهي ارجمند - فيروزکوه | روان | ۱۵۳ | ۹۴ |
۴۸ | تهران | گدوک - فيروزکوه | روان | ۱۰۹ | ۹۶ |
۴۹ | تهران | فيروزکوه - سه راهي ارجمند | روان | ۲۲۹ | ۱۰۰ |
۵۰ | تهران | تهران - فشم | روان | ۳۳ | ۵۹ |
۵۱ | تهران | فشم - ميگون | روان | ۲۹ | ۶۱ |
۵۲ | تهران | فشم - تهران | نیمه سنگین | ۵۹ | ۵۳ |
۵۳ | تهران | تهران - شهريار (چيتگر - باغستان) | روان | ۳۴۷ | ۸۷ |
۵۴ | تهران | تهران - شهريار (دپو) | روان | ۴۶۰ | ۷۹ |
۵۵ | تهران | شهريار - تهران (چيتگر - باغستان) | روان | ۳۸۹ | ۷۷ |
۵۶ | تهران | شهريار (دپو) - تهران | روان | ۲۳۶ | ۸۶ |
۵۷ | تهران | تهران - حسن آباد (جاده قديم قم) | روان | ۷۲ | ۶۲ |
۵۸ | تهران | رباط کريم - ساوه | روان | ۵۸ | ۸۳ |
۵۹ | تهران | حسن آباد - تهران (جاده قديم قم) | روان | ۷۲ | ۷۸ |
۶۰ | تهران | ساوه - رباط کريم | روان | ۱۵۷ | ۸۷ |
۶۱ | تهران | همت - وردآورد | روان | ۴۰۷ | ۸۶ |
۶۲ | تهران | وردآورد - همت | روان | ۱۶۲ | ۹۱ |
۶۳ | تهران | کمربندي دوم تهران (ورامين - شورآباد) | روان | ۸۱ | ۷۵ |
۶۴ | تهران | ري - قرچک | روان | ۴۹۲ | ۸۹ |
۶۵ | تهران | آزادراه تهران - کرج وردآورد | |||
۶۶ | تهران | کمربندي دوم تهران (شورآباد - ورامين) | روان | ۱۱۶ | ۸۴ |
۶۷ | تهران | قرچک - ري | روان | ۳۷۵ | ۹۰ |
۶۸ | تهران | پاکدشت - شريف آباد | روان | ۱۷۹ | ۹۱ |
۶۹ | تهران | شريف آباد - پاکدشت | روان | ۳۷۳ | ۸۸ |
۷۰ | تهران | آزادراه تهران - کرج (عوارضي قديم) | نیمه سنگین | ۱۶۵۴ | ۹۸ |
۷۱ | تهران | آزادراه کرج - تهران (عوارضي قديم) | نیمه سنگین | ۱۷۰۲ | ۹۰ |
۷۲ | تهران | آزادراه کرج - آزادگان (عوارضي) | روان | ۱۶۰ | ۹۹ |
۷۳ | تهران | چرمشهر - حسنآباد | روان | ۲۰ | ۶۳ |
۷۴ | تهران | امام زاده داوود - تهران | روان | ۵۱ | ۵۶ |
۷۵ | تهران | امامزاده هاشم - سه راهي مشاء | روان | ۳۱ | ۷۳ |
۷۶ | تهران | ميگون - فشم | روان | ۷۳ | ۵۴ |
۷۷ | تهران | ميگون - شمشک | روان | ۴۴ | ۴۵ |
۷۸ | تهران | شمشک - ميگون | روان | ۴۴ | ۴۲ |
۷۹ | تهران | شمشک - ديزين | روان | ۱۵ | ۴۶ |
۸۰ | تهران | آبسرد - گيلاوند | روان | ۶۲ | ۹۱ |
۸۱ | تهران | گيلاوند - آبسرد | روان | ۶۷ | ۹۱ |
۸۲ | تهران | ديزين - شمشک | روان | ۴۳ | ۵۹ |
۸۳ | تهران | آزادراه تهران - ساوه(پرند) | روان | ۲۶۹ | ۷۳ |
۸۴ | تهران | آزادراه ساوه - تهران(پرند) | روان | ۲۲۰ | ۸۴ |