به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی آخرین وضعیت ترافیک راههای اصلی و فرعی استان تهران به شرح زیر است:
ردیف | نام استان | نام محور | وضعیت ترافیک | میانگین تردد در ساعت | میانگین سرعت |
---|---|---|---|---|---|
۱ | تهران | آزادراه قم - گرمسار | روان | ۱۷ | ۸۸ |
۲ | تهران | تهران - قم (آزادراه) | روان | ۲۷۱ | ۹۰ |
۳ | تهران | تهران - ساوه (ابتداي آزادراه) | روان | ۳۴۲ | ۶۸ |
۴ | تهران | تهران - جاجرود | روان | ۲۰۴ | ۶۷ |
۵ | تهران | تهران - پرديس (ابتداي آزادراه) | روان | ۱۳۴ | ۷۸ |
۶ | تهران | تهران - پرديس (انتهاي آزادراه) | روان | ۱۲۳ | ۹۲ |
۷ | تهران | تهران - پاکدشت | روان | ۶۵۷ | ۸۳ |
۸ | تهران | عوارضي تهران - قم | روان | ۴۲۰ | ۴۱ |
۹ | تهران | تهران - لواسان (طلاييه) | روان | ۲۶۲ | ۶۸ |
۱۰ | تهران | تهران - لواسان (سوهانک) | روان | ۱۱۳ | ۶۴ |
۱۱ | تهران | آزادراه گرمسار - قم | روان | ۱۳ | ۹۴ |
۱۲ | تهران | قم - تهران (آزادراه) | روان | ۱۸۴ | ۹۲ |
۱۳ | تهران | ساوه - تهران (ابتداي آزادراه) | روان | ۱۹۶ | ۶۸ |
۱۴ | تهران | جاجرود - تهران | روان | ۲۴۲ | ۷۲ |
۱۵ | تهران | پرديس - تهران (ابتداي آزادراه) | روان | ۱۱۳ | ۸۰ |
۱۶ | تهران | پرديس - تهران (انتهاي آزادراه) | روان | ۱۰۱ | ۸۷ |
۱۷ | تهران | پاکدشت - تهران | روان | ۶۶۹ | ۶۹ |
۱۸ | تهران | قم - تهران عوارضي | روان | ۲۳۴ | ۲۷ |
۱۹ | تهران | حسن آباد - چرمشهر | روان | ۲۳ | ۸۱ |
۲۰ | تهران | تهران - امام زاده داوود | روان | ۶۶ | ۵۷ |
۲۱ | تهران | لواسان - تهران (طلاييه) | روان | ۱۹۷ | ۷۴ |
۲۲ | تهران | لواسان - تهران (سوهانک) | روان | ۶۵ | ۷۷ |
۲۳ | تهران | اسلامشهر - واوان | روان | ۱۸۹ | ۸۶ |
۲۴ | تهران | واوان - اسلامشهر | روان | ۹۲ | ۸۶ |
۲۵ | تهران | آبسرد - ايوانکي | روان | ۱۳ | ۶۵ |
۲۶ | تهران | رودهن - دماوند | روان | ۱۵۴ | ۷۱ |
۲۷ | تهران | دماوند - فيروزکوه | روان | ۵۷ | ۱۱۱ |
۲۸ | تهران | آبعلي - پلور | روان | ۶۶ | ۷۳ |
۲۹ | تهران | رودهن - آبعلي | روان | ۹۸ | ۷۴ |
۳۰ | تهران | سه راهي مشاء - امامزاده هاشم | روان | ۶۷ | ۱۰۲ |
۳۱ | تهران | کمربندي جنوبي رودهن (انتهاي پرديس - دماوند) | روان | ۳۷۰ | ۹۱ |
۳۲ | تهران | فيروزکوه - سمنان | روان | ۲۵ | ۷۴ |
۳۳ | تهران | آبسرد - سربندان | روان | ۸۷ | ۸۲ |
۳۴ | تهران | سربندان - امين آباد | روان | ۵۶ | ۸۷ |
۳۵ | تهران | دماوند - گيلاوند | روان | ۴۲۰ | ۷۵ |
۳۶ | تهران | ايوانکي - آبسرد | روان | ۲۵ | ۵۵ |
۳۷ | تهران | آبعلي - رودهن | روان | ۳۵ | ۶۶ |
۳۸ | تهران | دماوند - رودهن | روان | ۸۰ | ۹۳ |
۳۹ | تهران | فيروزکوه - دماوند | روان | ۲۶ | ۹۱ |
۴۰ | تهران | پلور - آبعلي | روان | ۳۶ | ۷۵ |
۴۱ | تهران | کمربندي جنوبي رودهن (دماوند - انتهاي پرديس) | روان | ۱۸۰ | ۸۸ |
۴۲ | تهران | سمنان - فيروزکوه | روان | ۲۲ | ۸۴ |
۴۳ | تهران | سربندان - آبسرد | روان | ۵۷ | ۸۵ |
۴۴ | تهران | امين آباد - سربندان | روان | ۲۶ | ۶۴ |
۴۵ | تهران | گيلاوند - دماوند | روان | ۳۳۰ | ۸۱ |
۴۶ | تهران | فيروزکوه - گدوک | روان | ۵۳ | ۸۴ |
۴۷ | تهران | سه راهي ارجمند - فيروزکوه | روان | ۲۰۷ | ۹۲ |
۴۸ | تهران | گدوک - فيروزکوه | روان | ۱۹ | ۹۵ |
۴۹ | تهران | فيروزکوه - سه راهي ارجمند | روان | ۱۵۹ | ۱۰۰ |
۵۰ | تهران | تهران - فشم | روان | ۴۷ | ۵۲ |
۵۱ | تهران | فشم - ميگون | روان | ۱۰۰ | ۶۱ |
۵۲ | تهران | فشم - تهران | روان | ۲۸ | ۶۷ |
۵۳ | تهران | تهران - شهريار (چيتگر - باغستان) | روان | ۳۱۱ | ۸۷ |
۵۴ | تهران | تهران - شهريار (دپو) | روان | ۴۳۴ | ۸۶ |
۵۵ | تهران | شهريار - تهران (چيتگر - باغستان) | روان | ۳۳۲ | ۷۸ |
۵۶ | تهران | شهريار (دپو) - تهران | روان | ۴۶۴ | ۸۱ |
۵۷ | تهران | تهران - حسن آباد (جاده قديم قم) | روان | ۶۸ | ۷۲ |
۵۸ | تهران | رباط کريم - ساوه | روان | ۸۲ | ۸۹ |
۵۹ | تهران | حسن آباد - تهران (جاده قديم قم) | روان | ۵۷ | ۷۲ |
۶۰ | تهران | ساوه - رباط کريم | روان | ۱۱۲ | ۹۲ |
۶۱ | تهران | همت - وردآورد | روان | ۴۶۵ | ۸۷ |
۶۲ | تهران | وردآورد - همت | روان | ۱۴۶ | ۹۱ |
۶۳ | تهران | کمربندي دوم تهران (ورامين - شورآباد) | روان | ۱۱۱ | ۷۷ |
۶۴ | تهران | ري - قرچک | روان | ۵۷۷ | ۸۶ |
۶۵ | تهران | آزادراه تهران - کرج وردآورد | |||
۶۶ | تهران | کمربندي دوم تهران (شورآباد - ورامين) | روان | ۱۳۲ | ۸۱ |
۶۷ | تهران | قرچک - ري | روان | ۳۳۹ | ۹۰ |
۶۸ | تهران | پاکدشت - شريف آباد | روان | ۲۱۰ | ۹۲ |
۶۹ | تهران | شريف آباد - پاکدشت | روان | ۳۲۳ | ۹۰ |
۷۰ | تهران | آزادراه تهران - کرج (عوارضي قديم) | نیمه سنگین | ۱۶۷۴ | ۱۰۱ |
۷۱ | تهران | آزادراه کرج - تهران (عوارضي قديم) | روان | ۱۴۰۷ | ۱۰۹ |
۷۲ | تهران | آزادراه کرج - آزادگان (عوارضي) | روان | ۱۱۹ | ۹۶ |
۷۳ | تهران | چرمشهر - حسنآباد | روان | ۲۶ | ۸۵ |
۷۴ | تهران | امام زاده داوود - تهران | روان | ۵۵ | ۶۲ |
۷۵ | تهران | امامزاده هاشم - سه راهي مشاء | روان | ۱۵ | ۱۳۵ |
۷۶ | تهران | ميگون - فشم | روان | ۳۴ | ۵۵ |
۷۷ | تهران | ميگون - شمشک | روان | ۷۰ | ۴۳ |
۷۸ | تهران | شمشک - ميگون | روان | ۲۲ | ۴۴ |
۷۹ | تهران | شمشک - ديزين | روان | ۲۴ | ۴۷ |
۸۰ | تهران | آبسرد - گيلاوند | روان | ۷۴ | ۹۴ |
۸۱ | تهران | گيلاوند - آبسرد | روان | ۸۸ | ۹۵ |
۸۲ | تهران | ديزين - شمشک | روان | ۲۱ | ۵۴ |
۸۳ | تهران | آزادراه تهران - ساوه(پرند) | روان | ۲۸۵ | ۷۲ |
۸۴ | تهران | آزادراه ساوه - تهران(پرند) | روان | ۲۲۱ | ۸۵ |