به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی آخرین وضعیت ترافیک راههای اصلی و فرعی استان تهران به شرح زیر است:
ردیف | نام استان | نام محور | وضعیت ترافیک | میانگین تردد در ساعت | میانگین سرعت |
---|---|---|---|---|---|
۱ | تهران | آزادراه قم - گرمسار | روان | ۳۲ | ۹۵ |
۲ | تهران | تهران - قم (آزادراه) | روان | ۲۲۲ | ۹۰ |
۳ | تهران | تهران - ساوه (ابتداي آزادراه) | روان | ۲۸۶ | ۷۰ |
۴ | تهران | تهران - جاجرود | روان | ۲۵۵ | ۶۶ |
۵ | تهران | تهران - پرديس (ابتداي آزادراه) | روان | ۱۱۰ | ۷۹ |
۶ | تهران | تهران - پرديس (انتهاي آزادراه) | روان | ۱۲۸ | ۸۷ |
۷ | تهران | تهران - پاکدشت | نیمه سنگین | ۷۲۳ | ۸۰ |
۸ | تهران | عوارضي تهران - قم | روان | ۳۸۶ | ۴۲ |
۹ | تهران | تهران - لواسان (طلاييه) | روان | ۱۸۵ | ۶۹ |
۱۰ | تهران | تهران - لواسان (سوهانک) | روان | ۶۶ | ۶۲ |
۱۱ | تهران | آزادراه گرمسار - قم | روان | ۲۸ | ۹۸ |
۱۲ | تهران | قم - تهران (آزادراه) | روان | ۱۹۵ | ۹۳ |
۱۳ | تهران | ساوه - تهران (ابتداي آزادراه) | روان | ۲۵۳ | ۷۳ |
۱۴ | تهران | جاجرود - تهران | روان | ۲۰۹ | ۶۸ |
۱۵ | تهران | پرديس - تهران (ابتداي آزادراه) | روان | ۷۸ | ۷۶ |
۱۶ | تهران | پرديس - تهران (انتهاي آزادراه) | روان | ۷۶ | ۸۳ |
۱۷ | تهران | پاکدشت - تهران | روان | ۶۱۰ | ۶۹ |
۱۸ | تهران | قم - تهران عوارضي | روان | ۲۱۵ | ۲۸ |
۱۹ | تهران | حسن آباد - چرمشهر | روان | ۳۹ | ۸۳ |
۲۰ | تهران | تهران - امام زاده داوود | روان | ۲۹ | ۶۰ |
۲۱ | تهران | لواسان - تهران (طلاييه) | روان | ۱۷۵ | ۸۰ |
۲۲ | تهران | لواسان - تهران (سوهانک) | روان | ۵۰ | ۷۲ |
۲۳ | تهران | اسلامشهر - واوان | روان | ۱۲۲ | ۸۳ |
۲۴ | تهران | واوان - اسلامشهر | روان | ۱۳۵ | ۷۶ |
۲۵ | تهران | آبسرد - ايوانکي | روان | ۱۵ | ۵۹ |
۲۶ | تهران | رودهن - دماوند | روان | ۱۲۷ | ۷۳ |
۲۷ | تهران | دماوند - فيروزکوه | روان | ۵۱ | ۹۸ |
۲۸ | تهران | آبعلي - پلور | روان | ۵۸ | ۶۸ |
۲۹ | تهران | رودهن - آبعلي | روان | ۸۱ | ۷۵ |
۳۰ | تهران | سه راهي مشاء - امامزاده هاشم | روان | ۶۷ | ۱۰۲ |
۳۱ | تهران | کمربندي جنوبي رودهن (انتهاي پرديس - دماوند) | روان | ۳۱۴ | ۹۲ |
۳۲ | تهران | فيروزکوه - سمنان | روان | ۱۱ | ۹۲ |
۳۳ | تهران | آبسرد - سربندان | روان | ۹۷ | ۸۶ |
۳۴ | تهران | سربندان - امين آباد | روان | ۶۲ | ۸۵ |
۳۵ | تهران | دماوند - گيلاوند | روان | ۴۵۹ | ۷۳ |
۳۶ | تهران | ايوانکي - آبسرد | روان | ۲۰ | ۶۱ |
۳۷ | تهران | آبعلي - رودهن | روان | ۳۱ | ۵۷ |
۳۸ | تهران | دماوند - رودهن | روان | ۸۶ | ۹۵ |
۳۹ | تهران | فيروزکوه - دماوند | روان | ۳۲ | ۸۹ |
۴۰ | تهران | پلور - آبعلي | روان | ۱۸ | ۶۳ |
۴۱ | تهران | کمربندي جنوبي رودهن (دماوند - انتهاي پرديس) | روان | ۱۵۱ | ۸۹ |
۴۲ | تهران | سمنان - فيروزکوه | روان | ۲۱ | ۷۷ |
۴۳ | تهران | سربندان - آبسرد | روان | ۲۵ | ۸۷ |
۴۴ | تهران | امين آباد - سربندان | روان | ۳۱ | ۶۲ |
۴۵ | تهران | گيلاوند - دماوند | روان | ۲۸۳ | ۷۶ |
۴۶ | تهران | فيروزکوه - گدوک | روان | ۴۹ | ۷۰ |
۴۷ | تهران | سه راهي ارجمند - فيروزکوه | روان | ۱۷۶ | ۹۴ |
۴۸ | تهران | گدوک - فيروزکوه | روان | ۲۹ | ۹۸ |
۴۹ | تهران | فيروزکوه - سه راهي ارجمند | روان | ۱۱۹ | ۹۴ |
۵۰ | تهران | تهران - فشم | روان | ۲۵ | ۴۹ |
۵۱ | تهران | فشم - ميگون | روان | ۵۱ | ۵۶ |
۵۲ | تهران | فشم - تهران | نیمه سنگین | ۷۶ | ۴۳ |
۵۳ | تهران | تهران - شهريار (چيتگر - باغستان) | روان | ۱۱۲ | ۸۸ |
۵۴ | تهران | تهران - شهريار (دپو) | روان | ۵۳۷ | ۸۲ |
۵۵ | تهران | شهريار - تهران (چيتگر - باغستان) | روان | ۳۷۸ | ۷۵ |
۵۶ | تهران | شهريار (دپو) - تهران | روان | ۶۳۹ | ۷۹ |
۵۷ | تهران | تهران - حسن آباد (جاده قديم قم) | روان | ۸۹ | ۶۶ |
۵۸ | تهران | رباط کريم - ساوه | روان | ۵۷ | ۸۵ |
۵۹ | تهران | حسن آباد - تهران (جاده قديم قم) | روان | ۹۷ | ۷۶ |
۶۰ | تهران | ساوه - رباط کريم | روان | ۱۳۵ | ۹۰ |
۶۱ | تهران | همت - وردآورد | روان | ۳۴۴ | ۸۸ |
۶۲ | تهران | وردآورد - همت | روان | ۱۳۲ | ۹۲ |
۶۳ | تهران | کمربندي دوم تهران (ورامين - شورآباد) | روان | ۱۰۰ | ۷۶ |
۶۴ | تهران | ري - قرچک | روان | ۳۷۸ | ۸۶ |
۶۵ | تهران | آزادراه تهران - کرج وردآورد | |||
۶۶ | تهران | کمربندي دوم تهران (شورآباد - ورامين) | روان | ۱۳۳ | ۷۷ |
۶۷ | تهران | قرچک - ري | روان | ۴۱۳ | ۹۰ |
۶۸ | تهران | پاکدشت - شريف آباد | روان | ۲۴۸ | ۹۰ |
۶۹ | تهران | شريف آباد - پاکدشت | روان | ۳۴۳ | ۸۴ |
۷۰ | تهران | آزادراه تهران - کرج (عوارضي قديم) | روان | ۱۲۹۶ | ۹۸ |
۷۱ | تهران | آزادراه کرج - تهران (عوارضي قديم) | روان | ۱۳۶۱ | ۱۰۱ |
۷۲ | تهران | آزادراه کرج - آزادگان (عوارضي) | روان | ۱۶۹ | ۱۰۳ |
۷۳ | تهران | چرمشهر - حسنآباد | روان | ۴۴ | ۷۵ |
۷۴ | تهران | امام زاده داوود - تهران | روان | ۲۸ | ۶۵ |
۷۵ | تهران | امامزاده هاشم - سه راهي مشاء | روان | ۱۹ | ۶۴ |
۷۶ | تهران | ميگون - فشم | روان | ۳۵ | ۵۱ |
۷۷ | تهران | ميگون - شمشک | روان | ۴۰ | ۴۴ |
۷۸ | تهران | شمشک - ميگون | روان | ۱۳ | ۴۴ |
۷۹ | تهران | شمشک - ديزين | روان | ۲۴ | ۴۸ |
۸۰ | تهران | آبسرد - گيلاوند | روان | ۶۷ | ۹۳ |
۸۱ | تهران | گيلاوند - آبسرد | روان | ۳۶ | ۹۶ |
۸۲ | تهران | ديزين - شمشک | روان | ۲۰ | ۵۵ |
۸۳ | تهران | آزادراه تهران - ساوه(پرند) | روان | ۲۶۶ | ۷۴ |
۸۴ | تهران | آزادراه ساوه - تهران(پرند) | روان | ۱۹۲ | ۸۳ |