به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی آخرین وضعیت ترافیک راههای اصلی و فرعی استان تهران به شرح زیر است:
ردیف | نام استان | نام محور | وضعیت ترافیک | میانگین تردد در ساعت | میانگین سرعت |
---|---|---|---|---|---|
۱ | تهران | آزادراه قم - گرمسار | روان | ۴۹ | ۹۶ |
۲ | تهران | تهران - قم (آزادراه) | روان | ۲۳۰ | ۹۰ |
۳ | تهران | تهران - ساوه (ابتداي آزادراه) | روان | ۲۷۲ | ۷۲ |
۴ | تهران | تهران - جاجرود | روان | ۲۷۰ | ۶۵ |
۵ | تهران | تهران - پرديس (ابتداي آزادراه) | روان | ۹۵ | ۸۲ |
۶ | تهران | تهران - پرديس (انتهاي آزادراه) | روان | ۸۶ | ۹۱ |
۷ | تهران | تهران - پاکدشت | نیمه سنگین | ۷۰۶ | ۸۱ |
۸ | تهران | عوارضي تهران - قم | روان | ۳۷۲ | ۴۲ |
۹ | تهران | تهران - لواسان (طلاييه) | روان | ۱۵۴ | ۷۲ |
۱۰ | تهران | تهران - لواسان (سوهانک) | روان | ۷۴ | ۶۶ |
۱۱ | تهران | آزادراه گرمسار - قم | روان | ۲۷ | ۹۵ |
۱۲ | تهران | قم - تهران (آزادراه) | روان | ۱۹۶ | ۹۲ |
۱۳ | تهران | ساوه - تهران (ابتداي آزادراه) | روان | ۲۸۶ | ۷۹ |
۱۴ | تهران | جاجرود - تهران | روان | ۲۵۷ | ۷۱ |
۱۵ | تهران | پرديس - تهران (ابتداي آزادراه) | روان | ۱۱۸ | ۷۷ |
۱۶ | تهران | پرديس - تهران (انتهاي آزادراه) | روان | ۱۱۷ | ۸۶ |
۱۷ | تهران | پاکدشت - تهران | روان | ۵۶۹ | ۷۱ |
۱۸ | تهران | قم - تهران عوارضي | روان | ۲۳۸ | ۲۶ |
۱۹ | تهران | حسن آباد - چرمشهر | روان | ۴۱ | ۷۹ |
۲۰ | تهران | تهران - امام زاده داوود | روان | ۴۲ | ۶۰ |
۲۱ | تهران | لواسان - تهران (طلاييه) | روان | ۲۱۷ | ۷۷ |
۲۲ | تهران | لواسان - تهران (سوهانک) | روان | ۶۷ | ۷۶ |
۲۳ | تهران | اسلامشهر - واوان | روان | ۱۵۳ | ۷۷ |
۲۴ | تهران | واوان - اسلامشهر | روان | ۱۴۲ | ۷۹ |
۲۵ | تهران | آبسرد - ايوانکي | روان | ۱۴ | ۶۳ |
۲۶ | تهران | رودهن - دماوند | روان | ۱۵۷ | ۷۳ |
۲۷ | تهران | دماوند - فيروزکوه | روان | ۴۴ | ۹۶ |
۲۸ | تهران | آبعلي - پلور | روان | ۵۴ | ۶۶ |
۲۹ | تهران | رودهن - آبعلي | روان | ۶۸ | ۷۱ |
۳۰ | تهران | سه راهي مشاء - امامزاده هاشم | روان | ۳۰ | ۸۸ |
۳۱ | تهران | کمربندي جنوبي رودهن (انتهاي پرديس - دماوند) | روان | ۲۴۷ | ۹۴ |
۳۲ | تهران | فيروزکوه - سمنان | روان | ۱۸ | ۷۹ |
۳۳ | تهران | آبسرد - سربندان | روان | ۷۱ | ۸۲ |
۳۴ | تهران | سربندان - امين آباد | روان | ۳۸ | ۸۰ |
۳۵ | تهران | دماوند - گيلاوند | روان | ۳۴۶ | ۷۶ |
۳۶ | تهران | ايوانکي - آبسرد | روان | ۱۸ | ۶۰ |
۳۷ | تهران | آبعلي - رودهن | روان | ۸۳ | ۵۸ |
۳۸ | تهران | دماوند - رودهن | روان | ۸۶ | ۹۵ |
۳۹ | تهران | فيروزکوه - دماوند | روان | ۲۱ | ۹۴ |
۴۰ | تهران | پلور - آبعلي | روان | ۵۰ | ۶۶ |
۴۱ | تهران | کمربندي جنوبي رودهن (دماوند - انتهاي پرديس) | روان | ۲۱۵ | ۸۸ |
۴۲ | تهران | سمنان - فيروزکوه | روان | ۱۹ | ۸۵ |
۴۳ | تهران | سربندان - آبسرد | سنگین | ۷۷ | ۴۴ |
۴۴ | تهران | امين آباد - سربندان | روان | ۵۴ | ۶۶ |
۴۵ | تهران | گيلاوند - دماوند | روان | ۳۶۰ | ۷۸ |
۴۶ | تهران | فيروزکوه - گدوک | روان | ۴۱ | ۸۵ |
۴۷ | تهران | سه راهي ارجمند - فيروزکوه | روان | ۱۵۰ | ۹۲ |
۴۸ | تهران | گدوک - فيروزکوه | روان | ۴۲ | ۹۸ |
۴۹ | تهران | فيروزکوه - سه راهي ارجمند | روان | ۱۷۸ | ۹۵ |
۵۰ | تهران | تهران - فشم | روان | ۶۷ | ۶۶ |
۵۱ | تهران | فشم - ميگون | روان | ۳۹ | ۵۶ |
۵۲ | تهران | فشم - تهران | روان | ۶۱ | ۶۲ |
۵۳ | تهران | تهران - شهريار (چيتگر - باغستان) | روان | ۳۱۴ | ۸۴ |
۵۴ | تهران | تهران - شهريار (دپو) | روان | ۵۰۴ | ۸۲ |
۵۵ | تهران | شهريار - تهران (چيتگر - باغستان) | روان | ۴۲۱ | ۷۱ |
۵۶ | تهران | شهريار (دپو) - تهران | روان | ۴۶۶ | ۸۰ |
۵۷ | تهران | تهران - حسن آباد (جاده قديم قم) | روان | ۹۳ | ۶۷ |
۵۸ | تهران | رباط کريم - ساوه | روان | ۵۰ | ۸۶ |
۵۹ | تهران | حسن آباد - تهران (جاده قديم قم) | روان | ۸۱ | ۷۱ |
۶۰ | تهران | ساوه - رباط کريم | روان | ۱۲۶ | ۹۰ |
۶۱ | تهران | همت - وردآورد | روان | ۳۱۷ | ۸۸ |
۶۲ | تهران | وردآورد - همت | روان | ۱۶۶ | ۹۱ |
۶۳ | تهران | کمربندي دوم تهران (ورامين - شورآباد) | روان | ۱۲۰ | ۷۸ |
۶۴ | تهران | ري - قرچک | روان | ۳۹۰ | ۹۰ |
۶۵ | تهران | آزادراه تهران - کرج وردآورد | |||
۶۶ | تهران | کمربندي دوم تهران (شورآباد - ورامين) | روان | ۱۰۹ | ۸۳ |
۶۷ | تهران | قرچک - ري | روان | ۴۱۵ | ۹۰ |
۶۸ | تهران | پاکدشت - شريف آباد | روان | ۳۲۱ | ۸۲ |
۶۹ | تهران | شريف آباد - پاکدشت | روان | ۲۹۸ | ۸۶ |
۷۰ | تهران | آزادراه تهران - کرج (عوارضي قديم) | روان | ۱۲۷۰ | ۹۷ |
۷۱ | تهران | آزادراه کرج - تهران (عوارضي قديم) | روان | ۱۴۳۷ | ۹۹ |
۷۲ | تهران | آزادراه کرج - آزادگان (عوارضي) | روان | ۱۷۹ | ۱۰۳ |
۷۳ | تهران | چرمشهر - حسنآباد | روان | ۴۴ | ۷۱ |
۷۴ | تهران | امام زاده داوود - تهران | روان | ۳۶ | ۶۲ |
۷۵ | تهران | امامزاده هاشم - سه راهي مشاء | روان | ۰ | ۰ |
۷۶ | تهران | ميگون - فشم | روان | ۷۷ | ۵۲ |
۷۷ | تهران | ميگون - شمشک | روان | ۴۰ | ۴۷ |
۷۸ | تهران | شمشک - ميگون | روان | ۱۹ | ۴۴ |
۷۹ | تهران | شمشک - ديزين | روان | ۱۷ | ۵۲ |
۸۰ | تهران | آبسرد - گيلاوند | روان | ۹۸ | ۹۴ |
۸۱ | تهران | گيلاوند - آبسرد | روان | ۶۶ | ۹۳ |
۸۲ | تهران | ديزين - شمشک | روان | ۵۱ | ۶۳ |
۸۳ | تهران | آزادراه تهران - ساوه(پرند) | روان | ۲۶۳ | ۷۳ |
۸۴ | تهران | آزادراه ساوه - تهران(پرند) | روان | ۲۰۶ | ۸۴ |