به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی آخرین وضعیت ترافیک راههای اصلی و فرعی استان تهران به شرح زیر است:
ردیف | نام استان | نام محور | وضعیت ترافیک | میانگین تردد در ساعت | میانگین سرعت |
---|---|---|---|---|---|
۱ | تهران | آزادراه قم - گرمسار | روان | ۲۶ | ۹۷ |
۲ | تهران | تهران - قم (آزادراه) | روان | ۱۸۵ | ۸۹ |
۳ | تهران | تهران - ساوه (ابتداي آزادراه) | روان | ۲۵۰ | ۷۱ |
۴ | تهران | تهران - جاجرود | روان | ۱۰۲ | ۶۴ |
۵ | تهران | تهران - پرديس (ابتداي آزادراه) | روان | ۶۸ | ۷۹ |
۶ | تهران | تهران - پرديس (انتهاي آزادراه) | روان | ۸۳ | ۹۱ |
۷ | تهران | تهران - پاکدشت | روان | ۶۳۱ | ۸۰ |
۸ | تهران | عوارضي تهران - قم | روان | ۳۰۵ | ۴۱ |
۹ | تهران | تهران - لواسان (طلاييه) | روان | ۱۵۹ | ۷۱ |
۱۰ | تهران | تهران - لواسان (سوهانک) | روان | ۹۸ | ۶۲ |
۱۱ | تهران | آزادراه گرمسار - قم | روان | ۱۳ | ۹۹ |
۱۲ | تهران | قم - تهران (آزادراه) | روان | ۱۸۰ | ۹۲ |
۱۳ | تهران | ساوه - تهران (ابتداي آزادراه) | روان | ۱۸۹ | ۷۴ |
۱۴ | تهران | جاجرود - تهران | روان | ۲۱۶ | ۷۱ |
۱۵ | تهران | پرديس - تهران (ابتداي آزادراه) | روان | ۹۲ | ۷۶ |
۱۶ | تهران | پرديس - تهران (انتهاي آزادراه) | روان | ۱۱۴ | ۸۳ |
۱۷ | تهران | پاکدشت - تهران | روان | ۵۲۴ | ۷۲ |
۱۸ | تهران | قم - تهران عوارضي | روان | ۲۲۴ | ۲۷ |
۱۹ | تهران | حسن آباد - چرمشهر | روان | ۲۴ | ۸۱ |
۲۰ | تهران | تهران - امام زاده داوود | روان | ۵۴ | ۵۹ |
۲۱ | تهران | لواسان - تهران (طلاييه) | روان | ۱۸۷ | ۸۱ |
۲۲ | تهران | لواسان - تهران (سوهانک) | روان | ۵۵ | ۷۶ |
۲۳ | تهران | اسلامشهر - واوان | روان | ۹۰ | ۸۶ |
۲۴ | تهران | واوان - اسلامشهر | روان | ۱۲۱ | ۸۵ |
۲۵ | تهران | آبسرد - ايوانکي | روان | ۲۱ | ۶۲ |
۲۶ | تهران | رودهن - دماوند | روان | ۹۶ | ۶۸ |
۲۷ | تهران | دماوند - فيروزکوه | روان | ۴۱ | ۱۰۶ |
۲۸ | تهران | آبعلي - پلور | روان | ۴۷ | ۶۷ |
۲۹ | تهران | رودهن - آبعلي | روان | ۵۴ | ۷۰ |
۳۰ | تهران | سه راهي مشاء - امامزاده هاشم | روان | ۳۱ | ۸۵ |
۳۱ | تهران | کمربندي جنوبي رودهن (انتهاي پرديس - دماوند) | روان | ۱۲۷ | ۹۳ |
۳۲ | تهران | فيروزکوه - سمنان | روان | ۱۸ | ۸۰ |
۳۳ | تهران | آبسرد - سربندان | روان | ۵۹ | ۸۶ |
۳۴ | تهران | سربندان - امين آباد | روان | ۴۲ | ۸۹ |
۳۵ | تهران | دماوند - گيلاوند | روان | ۳۸۲ | ۷۹ |
۳۶ | تهران | ايوانکي - آبسرد | روان | ۱۲ | ۵۵ |
۳۷ | تهران | آبعلي - رودهن | روان | ۵۹ | ۶۱ |
۳۸ | تهران | دماوند - رودهن | روان | ۸۶ | ۹۵ |
۳۹ | تهران | فيروزکوه - دماوند | روان | ۳۳ | ۸۹ |
۴۰ | تهران | پلور - آبعلي | روان | ۷۲ | ۷۳ |
۴۱ | تهران | کمربندي جنوبي رودهن (دماوند - انتهاي پرديس) | روان | ۱۸۳ | ۸۹ |
۴۲ | تهران | سمنان - فيروزکوه | روان | ۲۲ | ۸۵ |
۴۳ | تهران | سربندان - آبسرد | روان | ۵۹ | ۵۱ |
۴۴ | تهران | امين آباد - سربندان | روان | ۴۰ | ۶۷ |
۴۵ | تهران | گيلاوند - دماوند | روان | ۳۵۵ | ۸۱ |
۴۶ | تهران | فيروزکوه - گدوک | روان | ۳۸ | ۷۳ |
۴۷ | تهران | سه راهي ارجمند - فيروزکوه | روان | ۱۵۶ | ۹۴ |
۴۸ | تهران | گدوک - فيروزکوه | روان | ۴۷ | ۹۵ |
۴۹ | تهران | فيروزکوه - سه راهي ارجمند | روان | ۱۶۸ | ۱۰۰ |
۵۰ | تهران | تهران - فشم | روان | ۶۳ | ۶۶ |
۵۱ | تهران | فشم - ميگون | روان | ۴۷ | ۵۷ |
۵۲ | تهران | فشم - تهران | روان | ۵۵ | ۶۲ |
۵۳ | تهران | تهران - شهريار (چيتگر - باغستان) | روان | ۲۶۹ | ۸۹ |
۵۴ | تهران | تهران - شهريار (دپو) | روان | ۵۳۱ | ۸۰ |
۵۵ | تهران | شهريار - تهران (چيتگر - باغستان) | روان | ۳۵۰ | ۷۲ |
۵۶ | تهران | شهريار (دپو) - تهران | روان | ۴۶۴ | ۷۷ |
۵۷ | تهران | تهران - حسن آباد (جاده قديم قم) | روان | ۸۱ | ۶۳ |
۵۸ | تهران | رباط کريم - ساوه | روان | ۲۸ | ۸۱ |
۵۹ | تهران | حسن آباد - تهران (جاده قديم قم) | روان | ۹۱ | ۷۳ |
۶۰ | تهران | ساوه - رباط کريم | روان | ۱۰۲ | ۸۹ |
۶۱ | تهران | همت - وردآورد | روان | ۲۸۹ | ۸۶ |
۶۲ | تهران | وردآورد - همت | روان | ۱۴۱ | ۸۹ |
۶۳ | تهران | کمربندي دوم تهران (ورامين - شورآباد) | روان | ۶۴ | ۷۷ |
۶۴ | تهران | ري - قرچک | روان | ۳۹۱ | ۸۹ |
۶۵ | تهران | آزادراه تهران - کرج وردآورد | |||
۶۶ | تهران | کمربندي دوم تهران (شورآباد - ورامين) | روان | ۱۴۰ | ۸۰ |
۶۷ | تهران | قرچک - ري | روان | ۳۴۷ | ۹۰ |
۶۸ | تهران | پاکدشت - شريف آباد | روان | ۲۷۳ | ۸۶ |
۶۹ | تهران | شريف آباد - پاکدشت | روان | ۳۰۸ | ۸۷ |
۷۰ | تهران | آزادراه تهران - کرج (عوارضي قديم) | روان | ۱۱۴۷ | ۱۰۸ |
۷۱ | تهران | آزادراه کرج - تهران (عوارضي قديم) | روان | ۱۳۱۱ | ۱۱۰ |
۷۲ | تهران | آزادراه کرج - آزادگان (عوارضي) | روان | ۱۰۹ | ۹۳ |
۷۳ | تهران | چرمشهر - حسنآباد | روان | ۲۳ | ۷۹ |
۷۴ | تهران | امام زاده داوود - تهران | روان | ۳۶ | ۶۵ |
۷۵ | تهران | امامزاده هاشم - سه راهي مشاء | روان | ۰ | ۰ |
۷۶ | تهران | ميگون - فشم | روان | ۶۵ | ۵۷ |
۷۷ | تهران | ميگون - شمشک | روان | ۴۶ | ۴۵ |
۷۸ | تهران | شمشک - ميگون | روان | ۳۸ | ۴۳ |
۷۹ | تهران | شمشک - ديزين | روان | ۱۳ | ۴۶ |
۸۰ | تهران | آبسرد - گيلاوند | روان | ۶۵ | ۹۶ |
۸۱ | تهران | گيلاوند - آبسرد | روان | ۷۲ | ۹۴ |
۸۲ | تهران | ديزين - شمشک | روان | ۲۴ | ۶۱ |
۸۳ | تهران | آزادراه تهران - ساوه(پرند) | روان | ۲۳۹ | ۶۹ |
۸۴ | تهران | آزادراه ساوه - تهران(پرند) | روان | ۲۷۱ | ۸۴ |